Tekil Mesaj gösterimi

Alt 02.Şubat.2019, 14:46
kAos kAos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Standart Niyet liseli kızını sikmekdi Türbanli annesi sübyancı çıktı verdim aleti

Niyet liseli kızını sikmekdi Türbanli annesi sübyancı çıktı verdim aleti

Sevgilimin annesiyle sevişme yaptım Türbanlı Annesi tam kaltak çıktı
Abi videoyu yayınlarsan sevinirim : Abi 1 senedir 19 yaşında bir hatunla tanıştım hatun kapalı türbanlı, kapalı kızlardan hoşlandığım için bu birlikdelik baya uzun sürdü..Kızla sadece sevişme yapıyordur üstten yani anlarsın dudaklar gögüs yalama sakso çektirme fala bu kadar ileriye götürmüyordu kız bakire olduğu için onun için çok önemliydi ne yaptıysam götten bile siktirmedi..Bu 1 senede hatun beni annesiylede tanıştırdı birkaç kez kızın evine gittim tabi babası yokken..
Benim manita Annesine yarrağı verdiğimi bir duysa yıkılır kız ayrılık şart oldu

İşe bak ya hem kızını yala sonra Türbanlı annesini sik ikiside orospu valla
Hatun bir ara evdeki kombi bozuldu sen bakabilir misin dedi bende bakarım dedim..Benim kız okuldaydı boş vaktim vardı gitti çaldım zili annesi açtı kapıyı kocasıda işde..Söktüm kombiyi anneside bana yardımcı oluyor vidaları elimden alıp topluyordu yanlız karı bana aşırı yakın durup sürttürüyordu..Bende acep yanlışlıklamı oldu diye düşünürken karı devam etti sandalyedeyken vida alma hikayesiyle elini yarrama sürttürdü bu sefer..Anladım karı yarrak istiyor benden kaltak tuttum elini koydum yarramın üstüne başladı okşamaya, Açtım fermarı içimden al amına kodumun orospusu diyerek verdim ağzına oturdum koltuga çalış babam çalış kızının çekmediği saksoyu annesi çekti bana..
KARI ŞAHANEYMİŞ DOSTUM İSTEDİĞİN GİBİ YAYINLADIK VİDEOYU.BAŞKA VİDEO ÇEKERSEN KIZIYLA FALAN MUTLAKA GÖNDER ONLARIDA YAYINLAYALIM

Turbobit linkden indir

http://turbobit.net/klmhgk231b38.html