Adult Türkçe Porno Ve Seks Hikaye Video Forum Sitesi  
  #1  
Alt 25.Temmuz.2019, 20:09
ToshiRa ToshiRa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator
 
Üyelik tarihi: 31.Ocak.2019
Mesajlar: 258
Standart Emme fantezim

Cortni onu kedi yalama birinin duygu uyandım. O kadar atladı, Mark olduğunu fark etmeden önce ürküyordu, ve önceki gün olaylar geri sel geldi hafızasını. Onun planı mükemmel çalışmıştı, ve Mark onun diliyle onu küçük klitoris flicking başladı, orgazm onu daha yakın getiren, o onlar geri kalanı yapmıştı tüm kötü şeyler düşündüm gece gündüz! Mark'ı su sporlarına tanıttı, önce ağzına işedi ve sonra ona işedi. Gecenin çoğunu çeşitli oyuncaklarla birbirlerini uyararak geçirdiler ve hatta Mark'ın cam metresi biraz onları izlemek. Mark'ın ağzına geldiğinde, çizgiyi aştığı ve kuzenini baştan çıkardığı için memnun oldu, çünkü şimdi onun horozunu emebilir ve ne zaman o zaman onu çıkartır istedi! Mark'a iyilik yapmaya gitti, ama onu durdurdu, ona o sabah başka bir test için hazır olması gerektiğini söyledi ve iğne değişiminde gönüllü günü olduğunu hatırladı Merkez.

Babasının üniversite ve üniversite başvurularında iyi görüneceğini düşündükten sonra, lise son sınıfta gönüllü olmaya başlamıştı. Başlangıçta, o sadece değişim insanlarını gölgeledi, pamuk torbalarını hazırladı, şırıngaları saydı ve diğer teadious görevleri tam sayaçların hiçbiri yapmak istemedi. Tutmaya karar verdikten sonra yaza kadar değildi orada gönüllü, o kendi müşterileri ile başa çıkmak için izin verildi, şırıngalar dağıtarak. Her Perşembe saat 10'dan saat 2'ye kadar oraya gitti ve üniversite derslerini bile ayarladı hala gitmesine izin ver. ve çok ilginç insanlarla tanışmak için sabırsızlıkla bekledi! Borsaları kendi başına yaptığından beri, groped, parladı, kirli konuştu ve bir tane vardı düzenli birkaç kez kıçını kokla! Uygunsuz davranışları rapor etmesi gerekiyordu, ancak özellikle dikkat onu açtığında neden birinin başını belaya sokmaya çalıştığını düşündü! Bir çoğu zaman, ne yaptıklarını düşünerek gittikten sonra mastürbasyon yapardı. En çok düşündüğü şey kıç koklayıcıydı Sean. Gelen ortalama" keş " değildi, otuzlu yaşların ortasındaydı, temiz kesim, oldukça iyi bir araya getirildi, güzel bir araba sürdü ve çok sayıda ocassion'da cortni onu düğün bandını giydiğini gördü. Çok nazikti, hiç üzülmemişti. bekle, çok nazikti ve hiç faul dili kullanmadı. Onunla ilgili tek şey, birkaç ay önceydi, Cortni onu serseri koklarken yakaladı!

Temmuz ayında çok sıcak bir gündü ve cortni Toplum Merkezi yarım saat erken, sadece spor salonu terk ettikten, ve su spor salonunda kapalı olduğu gibi zaten çok terli, ve o bir duş alamadı. Normalde ondan sonra tuvalete gitti çalışma dışarı, ama su kapatma ile merkeze almak için beklemek zorunda kaldı. Merkeze girer girmez tuvalete gitti. Fark etmeden önce hem mesanesini hem de bağırsaklarını rahatlattı tuvaletinde tuvalet kağıdı yoktu! O rulo üzerinde sadece biraz sol bulmak için ayak bilekleri etrafında ikinci durak, şort ve külot üzerinde waddled! O aldı ve kendini en iyi sildi yapabilirdi, ama eve geldiğinde külotunda sk* * işaretleri olacağını biliyordu! Gün devam ederken, popo çatlak başlaması p ile ter karıştırarak balçık kadar hissedebiliyordu o* küçük anüsünün etrafında. 1pm tarafından o serseri ter farklı kokusu kokusu olabilir ve ev ve duş almak için sabırsızlanıyordu! Vardiyası bitmeden hemen önce Sean bir değişim için içeri girdi ve ona izin verdi odada ve her zamanki gibi, o tedarik tablo tarafından sandalyeye oturdu ve o ısı ile başa çıkma nasıl sordu. Küçük bir konuşma yaptılar ve cortni yere bir kutu şırınga döktüğünde Sean kalktı yardım etmek için, ama ona rahatlamasını ve kendi pisliğini temizlemesine izin vermesini söyledi. Geçmişte hiçbir şey denemediği ve sohbet etmeye devam ettiği için onun önünde güvenli bir şekilde eğildiğini fark etti çok sessiz. Paslanmaz çelik masa bacağındaki yansımaya baktı ve kıçını koklayarak öne eğildiğini gördü!! O adrenalin bir acele hissettim ve bunun yerine alarak, fark değil gibi davrandı her şeyi almak için daha uzun! O kendini kokusu gibi popo ter onun küçük serseri kötü stank biliyordu, ve hatta bir inç uzakta değildi Sean için ne kadar güçlü olduğunu merak! Oldu gibi iğneleri kutuya koyarak bitirerek, kolunun hareketini onun köşesinden çıkardı ve elini kargo şortunun bacağına kadar mastürbasyon yaptığını fark etti! Kalktı gibi o durakladı, ama" yanlışlıkla " kutuyu tekrar düşürdüğü anda, arkasında kendini sarsmaya devam etti. İnlediğini duyana kadar bekledi ve her şeyi almayı bitirdi. Sonunda ayağa kalktı ve ona baktım, Sean sandalyede çok kızardı bakıyordu! Onun paketi hazır var ve ona teslim gibi, onun şort önünde oluşturan ıslak bir nokta görebiliyordu, ve sonra ona çanta teslim, o ayağa kalktı ve sol, cum bir küre bacak deliklerinden biri damlayan ve sandalyeye iniş! En kısa sürede o gitmişti gibi, cortni dizlerinin üzerinde var ve vinil onun cum yaladı sandalyenin koltuğu! O kadar açıktı, kapıları kilitledi ve şortunu çıkardı, kesimlerinin arka ucunu kokladı, çılgınca klitorisini frigging ederken, pis eşek kokan kokuyordu Sean birkaç dakika önce kokuyordu! O sert geldi ve daha sonra onu şort ile sızıntı olmaz bu yüzden tüm onun önünü suyu emmek için kağıt havlu kullanmak zorunda kaldı!

Sean'ı merkezde görmedi. bundan birkaç hafta sonra, ama sonunda ortaya çıktı, onun etrafında çok ürkek görünüyor. Hiçbir şey olmamış gibi davrandığında, rahatladı ve tekrar eski haline geldi. Ancak, bir koklamak için eğilirdi yapabildiğinde ve Cortni fark etmiyormuş gibi davranırdı. Ancak bir daha asla sarsılmadı ve bunun ilk kez koklamadığı için bugün değişeceğini düşündü! O koydu onun bok lekeli tanga üzerinde o koklama Mark yakaladı ediyorum, ve onun popo çatlak kadar gitti onu cilt sıkı yoga pantolon koymak, ve bu da çok terli ve kokmuş sayısız gün olmadan giymek yıkama ve kısa bir tişört. Daha sonra onun ahlaksızlığını örten beline bir kazak sardı. Evden ayrılmadan önce tuvalete gitti ve Temmuz ayında olduğu gibi, arpa kıçını sildi bir bok aldıktan sonra. O merkezine sürdü gibi, o ısıyı krank ve onun ısıtmalı koltuk açık, ve kısa bir süre sonra onun serseri çatlak kadar sümük başlar hissettim!

O kadar gaz durdu zaman o oldu ötesinde açık! Terli genç kıçının kokusu duyuları için çok fazlaydı ve merkeze gitmeden önce rahatlamaya ihtiyacı vardı. Gaz görevlisi yaşı, atletik ve sevimli etrafında genç bir adamdı, ve nereye gittiğini görmek için onu biraz kızdırmaya karar verdi. Sütyenini çıkardı ve t-shirt'üyle ziyaret edebileceğini görmek için aşağıya baktı ve ödemek için arabadan çıktı. O kadar yürüdü gibi onun kiosk, o onu memelerini oggling fark, ve dudaklarını yalama. Ona ödedikten sonra, o nonchalantly o bir darbe iş istiyorum sordu, ve onun şaşkın baktı gibi, o onu karşılamak için söyledim eğer yaptıysa banyo. Ana mağazaya gitti ve anahtarı istedi ve binanın yanındaki tuvalete çıktığında, yüzünde bok yiyen bir sırıtışla bekliyordu! Olarak içeri girer girmez, cortni dizlerine düştü ve adamın benzin lekeli pantolonunu çözdü ve elini bir jock kayışı taktığını bulmak için sıkıştı. Açıkladığı gibi pantolonunu aşağı çekti işten önce hokey antrenmanındaydı, bu yüzden kayış. Cortni kirli pislik yağmuruna ve etrafında onu bükülmüş ve onu eğildi olmadığını fark, onun firma popo yanakları yayılan ve içine yüzünü gömülü onun kirli, terli eşek çatlak. Terli poposunu yerken, bir eliyle klitorisini frigged ve onun 8 sarsıldı " diğeriyle horoz kesti. O hala jock kayış vardı ve o yakın iken cumming, onu döndü ve anında onun ter ve idrar kokulu, kayış kese içine burnunu itti! O sert geldi ve onun önünü hala spasming gibi, onu aşağı onun bütün horoz aldı Boğaz ve kabaca üzerinde kendi yüzünü fuck başladı. O boğazını aşağı onun yük patladı, ve o hızla ayağa kalktı ve sol, ona başka bir kelime söyleyerek değil, onu orada duran bırakarak, onun etrafında pantolon ayak bilekleri ve onun taze drene topları ve küçülen horoz altında jock kayış!

Cortni, bebek mendillerini arabasında tutmaya başladı ve merkeze gitmeden önce kendini temizlemek için birkaç tane kullandı. O içeri girdi ve görevleriyle devam etti, çok sessiz bir sabah geçirdi. Öğlenden kısa bir süre sonra daha önce hiç görmediği bir adam geldi. Malzemelerini bir araya getirirken, sadece geçtiğini açıkladı bir saatten kısa bir süre içinde otobüsünü yakalamak zorunda kaldı. Orada asla olmayacağını düşündü ve yaramaz bir şey yapmak gibi hissetti, bu yüzden yere bazı iğneler düştü o gün Sean ile yapmıştı ve onları almak için önünde eğildi, onu küçük kıçıyla cezbetti, sadece cilt sıkı streç tozluklarla kaplandı. O yakında felt onun el grope ona popo yanak ve iki parmağını kıç çatlağına sokun. Terli çatlağının uzunluğunu rakamlarıyla takip ederken, Cortni kendini ona yaklaştırdı. O Rıza işareti olarak jest aldı ve cortni geri ulaştı ve onun ter pantolon ile onun horoz groped gibi iki eliyle pert kıçını okşuyor başladı. Klitorisini ovuşturmaya başladığında, cortni geldi, kirli tangalarını ıslattı ve en kısa sürede bitti, onun önünde düştü ve onun terlemeleri onun horoz avlanır. O yıkanmamış ve o ağzına başını koymak gibi, üzerinde birikmiş olan faul idrar ve ter tadı. O onun horoz pislik emdi olarak yavaşça başını tuttu, ve o onun ellerini yerleştirilir ve onları yukarı ve aşağı taşındı, o ipucu var ve gerçekten ona lanet yüz başladı! Onun hissettiği gibi kirli terli ballsack onu oldukça küçük çene agianst tokat, o hungerily yuttu jizz, bir hafta değerinde ağzını doldurarak geldi. Ona iş paketini teslim ederken, sordu kimseye söylememesini ve söylemeyeceğini söyledi.

İki beş dakika, Cortni çok hayal kırıklığına uğramış Sean ortaya çıkmamış hissediyordu ve onun eşyalarını toplarken, resepsiyonist duydum biriyle konuşmak, onlara değiş tokuşları için birkaç dakika beklemek zorunda kaldıklarını söylemek. Cortni bekleme alanına baktı ve Sean olduğunu gördü! Resepsiyoniste daha önce onun değişimini yapacağını söyledi bıraktı ve odasına geri içeri gitti. Yine karnında kelebekler var ve içeri girdikten sonra sandalyeye oturdu. Adrenanline onu çok zor pompalıyordu başını düşündüm patla! Tüm oda terli kıçını kokladı ve bir kutu steril su düşürmeye başladı ve onları almak için eğildi, kokmuş genç poposunu yüzüne yapıştı. O sensed onu move içinde bir koklama için ve o odaya yürüdü zaman o kokuyordu gerçekten onun kirli serseri olduğunu fark ettiğinde, bir köpek gibi koklama utanmadan başladı!

O açıkça onu koklama duyabiliyordu ve sakince sordu onun genç eşek kokusunu sevdim ve o dondu gibi, o güldü ve serin olduğunu söyledim. Omzunun üzerinden baktı, pis arka ucunu yüzüne tuttu ve ona anlatmaya devam etti bugün sadece onun için özellikle kokmuş olmuştu! Sean cortni onunla yüzleşmek için döndü ve bir yere gitmek isteyip istemediğini sordu, böylece serseri kokusunu alabildi. Sadece başını salladı ve karısının çalıştığını ve birkaç saat evde olmayacağını ve onun yerine gidebileceklerini söyledi. Evli bir adamla kendi evinde oynama düşüncesi, karısı ise cortni'nin ilgisini çekti ve ona beemer tarafından dışarıda buluşmasını söylemeyi kabul etti.

Beş dakika sonra, onu arabasının yanında duran, cıvata yapmaya hazırmış gibi görünen bulmak için dışarı çıktı. O daha sonra belki daha önce ona mastürbasyon için bir set olduğunu düşündüm ve polisler göstermek için bekliyordu söyledim! Arabası vardı ve onu evine kadar takip edeceğine ve Park edeceğine karar verdiler komşularının garaj yolunda park etmiş garip bir BMW görmemesi için köşe. Cortni, Sean'ın garaj yoluna girmesini izledi ve yarım blok ilerledi ve bir yan sokakta Park etti. O gibi eve yaklaştı, o çok güzel olduğunu görmek için sürpriz oldu, ve iyi muhafaza. İçeri girdiklerinde kanepeye oturdular ve Sean ona daha önce böyle bir şey yapmadığını ve bilmediğini söyledi nasıl başlamak için. Cortni ne o vardı söyledim, ama onu serseri koklama onu yakalamak gerçekten onu tahrik ve o daha fazlasını yapmak istedim. Ona rahatlamasını ve içine ne olduğunu söylemesini söyledi, hayır acele. Sean kanepeye yaslandı ve karısı iş yerinde ya da iş yerinde iken sadece d * * gs kullandığını ve yaptığı sırada bilgisayarında porno izleyeceğini açıkladı. bir seferde saat. O eşek kıyameti için büyük bir Fetiş vardı ve koku onu vahşi sürdü söyledim! Cortni güldü ve ona yaz aylarında onu izlemekten geri çekildiğini bildiğini söyledi! Sean kıkırdadı ve o gerçekten o ne yaptığını biliyordu fark olarak kızardı. Cortni'ye, etrafta dolanmadan önce onu vurmaya karar verip vermediğini sordu. Ona iyi olduğunu söyledi ve onu aldı aşağıda ofisine. Oldukça sade, sadece bir masa ve deri ofis koltuğu ve yanında bir futon. Her yerde kirli kıyafetler vardı ve Sean dağınıklığı affetmesini istedi. En kısa sürede Cortni olarak o mastürbasyon korkak kokusunu algılayabilir girdi, sadece mastürbasyon ve tekrar tekrar cumming sayısız saat yapılmış tür! Onu kedi başladı için al ıslak olarak o resimde Sean at masası, sörf porno, etini dövüyor. Horozunu görmek için sabırsızlanıyordu ve ona soyunmasını söyledi.

Sean ona sırıttı ve soymaya başladı ve cortni aynı şeyi yapmaya gittiğinde, ona sordu onu yoga tayt ve külot tutmak için. Çıplak vücudunun ona maruz kaldığını gördü ve izledi. O 6 '2", bir bira göbek ve adam boobies ile overwieght, kıçını düz ve onun horoz sarkan bacaklarının arasında yaklaşık 3 " yumuşak. Gerçekten kıllı değildi, göğsünde ve yağlı midesinde hafif bir örtü vardı ve bacakları da sadece hafifçe kaplıydı, ama kasık bir ormandı! Wirey mat onun horoz üzerinde neredeyse 3 " sıkışmış ve onun buruşuk top çuval saç neredeyse kadar uzundu! Onun kasık saç onu beklenen kötü lezzet düşünce olarak ağzı sulanan! Oturduğu zaman onun masa ve eserleri çıkardı, ve onun düzeltme karıştırmak başladı, o daha önce onu görünce fark, o besbelli onun bağırsakta emdi vardı! Orada çıplak oturan ona bakarak, karnı görünüyordu kıllarına sarkan kocaman, yan kısmı da oldukça sarkmış ve memeleri birkaç santim aşağı sarkmış, meme uçlarını altına yuvarlamış. Çoğu kadının nasıl olacağını düşündü Sean'ın orada çıplak oturduğunu görmek tamamen püskürtüldü ve onun önünü karıncalanmaya başladı, ona ne yapmak üzere olduğunu bilselerdi insanların ne diyeceğini düşündü!

Cortni var üzerinde ona eller ve dizler, ve masasının altında sürünerek, eski meni, idrar ve terli eşek ve horoz kokusu kokuyordu. Başını uyluklarının arasına soktu ve kasıklarını kokladı. Sean onayını inledi ve tombul yayıldı uyluk, bacağının kasığıyla buluştuğu terli kuyuya burnunu sokmasına izin veriyor. O işemek çoğunlukla kokusu ve orada ter ve onun kıllı skrotum üzerinde burnunu taşındığında, o olabilir eski cum familar kokusu kokusu ve hemen yalama başladı. Onun topları tuzlu tadı savored gibi, cortni alnına onun horoz sertleşme hissediyordu ve onu görmek için zamanında baktı bahar kadar tam 6". Terli çuvalını, şaftına kadar yalamadan önce biraz çalıştı, giderken temizledi. O etrafında hareket onu hissettim ve döndü gibi seks kötü sesler duydum bir pornoda. Kaya sert horozunu tekrar emmeye başladığında, iğneyi alırken, koluna sıkıştı ve pistonu içeri itti.

Sean sandalyesine geri düştü, bir duman yaktı ve baktı onun horoz emdi gibi camsı gözlerle cortni aşağı. Yaklaşık otuz saniye sonra, cortni kini ağzına gevşek gitmek hissetti. Sean özür diledi ve ona d**gs, Cortni'nin bir yan etkisi olduğunu söyledi o ağzına yumuşak bir dick hissediyorum sevilen ve onu üfleme geri gitti, serin olduğunu söyledim. Bu doğruydu, cortni'nin saksocu hakkında en sevdiği şeylerden biri, sarkık bir üyenin hissiydi dilini ve dudaklarını. Ne kadar kauçuk hissettiklerini, yumuşak olduklarını ve sertleştiklerini hissettiğinde her zaman biraz hayal kırıklığına uğradığını severdi.

Emme, yalama,nibbling sonraki yirmi dakika geçirdi, ve gevşek horoz okşayarak. O sert emmek ve geri başını hareket nasıl sevdi, onun kasık doğal olmayan dışarı germek yapma, ve sonra ağzını açmak ve bir gibi geri tersledi olarak izlemek lastik bant! Kaç orgazm olduğunu saymayı kaybetti, sadece daha fazlasını istediğini bilerek! Masanın altında olduğu pozisyon, tüm amcık suyu akışını kasık bölgesine doğru ilerletti ve şimdi onun tanga ve tayt ile emmek ve yere onun göbek halkası damlayan, onu düz karın aşağı çalıştırmak başlar hissediyorum. Kan akışını tekrar üyesine hissettiğinde ve doldurduğunda sertliğe, ağzına sızan bir şey hissetti ve büyük miktarda precum'un tıkanmış kafasından sızdığını fark etti! Küçük delikten tuzlu sıvıyı emdi ve etrafında döndü güzel bir şarap gibi ağız, tuzlu zevk, bunun keskin lezzet, ucuz bir bira sanki aşağı gulping önce.

Sean şimdi daha uyanık oldu, onun yüksekten indi olduğu gibi, ve genç izledi Cortni ona darbe. Onun ön-cum yutmak için durdu iken, o cum onu istedim sordu. Cortni, saatlerce mastürbasyon hakkında söylediklerini düşünüyordu ve ona normalde ne olduğunu sordu yapıyordu. Ona düzenli rutininin bir vuruş yaptığını, bir dumanla oturduğunu ve mastürbasyon yaparken porno izlediğini söyledi. Sertleştikten sonra, boşalmaya hazır olana kadar mastürbasyon yapmaya devam ederdi ve sonra dur ve bir vuruş daha yap. O durdurmak zorunda kaldı kadar o genellikle bu cylcle yaptığını söyledim, ve bir kez düz 32 saat için yapmıştı, sadece su için kalkarken ve işemek, ama genellikle sadece yaklaşık vardı 9 saatler, karısı işte ne kadar olduğu gibi! Cortni'nin kedi 32 saat boyunca horoz emme düşüncesinde zonkladı ve karısı eve gelene kadar ne kadar sürdüklerini sordu. Sean baktı saat ve neredeyse beş saat olduğunu söyledi. Cortni estatic oldu! Tabii ki, porno Tiyatrosunda daha uzun süre dick emme geçirdi, ama her zaman musluklar arasında, bazen 10 veya 15 dakika arasında kırıldı! Ama beş düz saat boyunca horoz emmek mümkün bir rüya gerçek oldu! Sean'a, zamanın bitene kadar devam etmesi için oyun olduğunu ve istediği her şeyi yapmaya istekli olduğunu söyledi ve ona o sürtük gibi davranmasını istedim! Sean kabul etti ve başka bir düzeltme yaparken onu üflemeye devam etmesini söyledi.

Onun horoz konuştukları gibi biraz yumuşak gitmişti, ama cortni onu içine aldı ağız ve ona o hiç verdi sloppiest darbe iş vermeye başladı, onun horoz hayata yaylı. Her yerinde salya attı, tükürüğünün şafttan aşağı ve kalın kıllarına girmesine izin verdi ve duyduğunda pis slurping o yapıyordu sesler, hatta onu kedi dokunmadan geldi! Cortni'nin yaptığı yaramaz ıslak sesler Sean'da kaybolmadı ve hayalini izlemek için ne yaptığını durdurdu iğne değişimi Teen Porno yıldızı gibi kini emmek! Başının üstüne vurdu ve durmasını söyledi ya da boşaldı. Sonra neredeyse düştü kadar sandalyeye koca kıçını wiggled, gül biraz yukarı, onun popo yanakları yaymak ve geri oturdu. Cortni'ye kirli pisliğini yalamasını söyledi ve düzeltmeye geri döndü. O sandalyenin altına taşındı ve onun pislik compeletly olduğunu gördü maruz kalan, yanakları vücudunun ağırlığı altında yayıldı. Kıçı, kasıklarının geri kalanı kadar kıllıydı, tek farklılık, hepsi terden keçeleşmiş ve ıslaktı. O diline taşındı gibi, kıçını kokuyordu ve başka bir orgazmın karışmasını hissetti. O kirli çerçeveli olarak, terli eşek çatlak Sean mastürbasyon başladı ve cortni o başka bir hit almaya hazır olduğunu fark etti.

O hissettim bir şey başını çarptı ve Sean'ın bir zamanlar sıkı, buruşuk ballsack'i görmek için baktı, tamamen gevşetti ve topları düşük asılı, maturbating'inin ritimiyle zıpladı. Yemek yemeye geri döndü kıçını ve onun topları hareket durdurmak hissettiğinde, onun isabet alıyordu düşündüm. Onun pislik dinlenmek hissettim ve bunu yaparken cumming, bunun topraklılık tatma, onu küçük dilini wormed! Sean agian mastürbasyon başlamıştı ve o onun jant onu gibi tatlı bir kız yapmak için ne kadar kötü olduğunu düşünerek mastürbasyon yaparken onun kirli kıçını yemek için ona söylediğini duydum! Cortni eşiğinde oldu başka bir orgazm, ve ne zaman o onun koklamak genç serseri koklama hakkında her zaman hayal nasıl söyledim, o geldi!

Sean inilti onu duydum ve Cumming olduğunu fark etti ve indi olarak izledi, kini olabildiğince sert mastürbasyon yapmak, ama zorlaşmak değil. İşi bittiğinde, kötü bir şey düşündü ve ayağa kalktı ve ona bu pozisyonda kalmasını söyledi. Odadan çıktı ve geri döndüğünde, o yanında taşınabilir bir ısıtıcı olduğunu gördüm. İçinde, açık takılı o ve onun arkasında yerleştirilir, kıçını işaret. Sonra geri oturdu ve başka bir duman yaktı gibi, onun horoz emmek için söyledim. Bu horozunun hayata dönmesi için bu kez sadece on dakika sürdü ve bu noktada Cortni'nin terli küçük serseri tüm oda stunk. Masanın altında bir ısıtıcı Patlatma ile onu sınırlı olmak, Cortni ter içinde sırılsıklam oldu ve o onu tanga kumaş etrafında damla hissediyordu ve onu tayt o kadar sırılsıklam kadar onu çatlak aşağı çalıştırın. Sean onu kapattığında durdurdu ve ona ısıtıcı tekrar başka bir vuruş yapmaya başladı.

Bittiğinde, cortni'ye masanın altından kalkmasını ve yanında durmasını söyledi. Sandalyeyi çevirdi ve terli vücudunu çekti ona doğru ve ağzına onu pert küçük meme birini aldı. Sean o minik nip, dilini tutuluyor, bir kalem gibi sertleşmesine hissediyor, biraz diken üzerinde onun dilini çalıştıran haşhaş, onun küçük normal hareket çevreleyen. Bu noktada o kadar açıktı ki, karnından aşağı doğru yaladı, ne kadar düz ve sıkı olduğunu hayrete düşürdü ve karnında durdu. Sıkıştı onun Dil ve içinde toplanmıştı ter dışarı yaladı, ve onu delici nibbled. Terinin tadı onu daha da heyecanlandırdı ve daha fazlasını istedi, bu yüzden ayağa kalktı ve kolunu kaldırdı ve yüzünü nemli koltuk altına itti. Cortni, terli çukurunu yalarken kıkırdamaya başladı ve o sırada ikincisini temizledi, histerikler içindeydi, durması için yalvarıyordu! Ama ne zaman o ayağa kalktı ve o öpüşme ve o gülüyor durdu ve azgın var boynunu yalama başladı onun horoz onu içine alay hissetti. Sean onun kulak lob üzerinde nibbled gibi, o aralarında ulaştı ve onu ovuşturdu onun tayt ile pislik ve en kısa sürede ona dokundu, o geldi.

Sean izin Cortni rahatla biraz sonra onu cum ve o hazır o açtı onun için yorganı söyledim o istedi ona oturup onun onun hit yaptıktan sonra yüz, ve onun terli popo koklamak ve onun vızıltı sona erene kadar mastürbasyon. Cortni kabul etti ve vurulduktan ve uzandıktan sonra yüzünü açtı. Ona rahatlamasını ve oturmasını söyledi onu sanki bir sandalye vardı ve onun yüzüne nefis kıçını çekti. O ona tüm ağırlığını koymak ve onun dick yakaladı ve öfkeyle pislik başladı izledi. Şimdi adamlar bir sürü pislik görmüştü hayatında kapalı, ama o tam önünde neler olduğunu gibi bir şey görmemişti! Sean'ın dick gevşek gitmişti, ama kafa kanla tıkanmış kaldı ve neredeyse iki katı büyüklüğünde oldu o tamamen dik iken! Derin bir karanlık pruple döndü, çok parlaktı ve cortni patlayacağından emindi! Ama onu daha da şaşırtan şey, Sean'ın parmağının ve iki parmağının altında sıkışmasıydı onun horoz ve bir deli gibi mastürbasyon oldu! Cortni, vücudundan böylesine tuhaf bir şekilde acı çekiyordu, cortni ondan nasıl zevk aldığını merak etti! Düşünce onun tren olarak kırıldı Sean kıçını çatlak içine inilti başladı, ve o kokmuş kıçını kokladı gibi o her nefes hissediyordu fark! Biraz hareket onun bumhole ona karşı burun basın onun hissetti ve sonra hissettim tanga ve tayt kumaş aracılığıyla! Mastürbasyon başladı, Terbiyesiz olduğunu düşünerek, bir evli adamın yüzüne oturmuş, kirli poposunu kokla onu icar, mastürbasyon onu izliyordu. birkaç saat daha sikini emeceğini bilmek. Son düşünce onu kenara gönderdi ve geldiğinde eğildi ve obsenely büyük boy penis kafasını ağzına aldı. Bu taşındı Sean'ın ağzına onun önünü ve onu onun tayt ve külot ile onun suyu emme başlamak hissetti, ağzını bir elektrikli süpürge gibi hissediyor! Bu başka bir orgazm ve başka bir yol ve daha o daha o geldi emdi! Sonunda durdu ve üstüne çöktü.

Ayağa kalktı ve Sean'a genç hayatının en iyi orgazmını verdiği için teşekkür etti, onu aşağı gidiyor ve hayata geri onun horoz emme önce. Yaklaşan bir orgazm hissettiğinde onu durdurdu ve birkaç dakika kanepede rahatladılar, Sean gidiyor ve ikisini de alıyor içecek bir şey. İçerken, Sean ne yapmak istediğini sordu ve ona bir şey söylediğinde, onu futonun arkasına bükmek ve çıplak kıçını yemek istediğini söyledi. Ona seveceğini söyledi. bu, ve onun kirli iç çamaşırı aldı, ona onu kurtulmak için koklamak için bir şey gerekli söylüyorum. Sean şaka yollu olarak karısının kirli külotlarını koklamak isteyip istemediğini sorduğunda, o Evet cevap verdiğinde şaşırdı! Gitti ve birkaç çift yakaladı ve başka bir vuruş yaparken Cortni bir çift aldı ve onları inceledi. Sean'ın karısı bir tanga olduğunu görünce şaşırdı daha büyük kadın, ve arkalarına baktığında, içlerinde büyük sk** işaretleri olduğunu gördüler. Onları burnuna getirdi ve bu garip ladie'nin kirli kıçını kokladı! Sonra baktı kasık ve ağır deşarj ve idrar ile kabuklu bulundu. Onları yalamaya başladı, aynı zamanda klitorisini lanetledi ve Sean bittiğinde, zaten iki kez geldi, külot tertemiz.

O temiz karısının külot yaladı olarak Sean, onu son orgazm izlemişti, ve şimdi gerçekten azgın ve zor sonra o uzun bir süre olmuştu oldu! Onun horoz ile oynadığı gibi, büyük yanı dize dışarı aktı ve yavaş yavaş yere bırakarak, onun horoz başından asılı. Cortni çok bu gördüm ve eğildi çok onun horoz ucu yalamak ve o yanı dize sonu vardı ağzını, Sean onu spagetti uzun bir parça gibi emmek izlemek için izin geri taşındı! She wiped the slime around her mouth yani şarkı bir süre için. Bu arada Sean önünde eğildi ve taytlarını çıkarmaya başladı.

Onun pis tanga bıraktı, ve bir kez o onu kapalı tayt vardı, burnuna onları geri kaldırdı ve genç kıçını ter kokladı. Sonunda onları indirdiğinde, tangalarını çıkarmaya başladı, bunları da kokladı, ne kadar kirli olduklarına şok oldu. Bütün arka tamamen kahverengi kaplıydı eşek ter ve kasık onun işemek lekeleri ile sarıydı, onlar o bütün gün vardı ve o temiz onları emmek için cazip oldu, ama onları kuru ve bunları kullanmak izin verdi birden fazla orgazm çok ıslak daha sonra bir pislik kapalı oturumda. Onları futonun arkasına yaydı ve sonra cortni'nin arkasını döndü ve futon üzerinde diz çöktü, mükemmel küçük serseri dışarı yapıştı.

O hızla onun isabet yaptı ve var onun arkasında ve onun diliyle onu pis serseri çatlak temizlemeye başladı. Cortni karısının külot başka bir çift koklama başlamıştı ve onu clitty ovuşturdu, o geldi. Bunu neredeyse yaptılar Sean durmadan yarım saat önce cortni'ye başka bir vuruş için hazır olduğunu söyledi. O birkaç kez gelmişti ve tüm külot temiz, bazı garip kadının vücut sıvıları dolu ağzını! Oydu şimdi bazı horoz emmek için hazır ve Sean söyledi, ve o masanın altına almak ve sürece istediği gibi onu darbe için söyledim, onlar bitirmek zorunda olduğunda ona bildirmek istiyorum ona söylüyorum.

Cortni geçirdi önümüzdeki iki saat sean'ın masasının altında saksocu cenneti. Sadece orada oturdu, uçtu, sigara içti ve porno izledi. Durduğu tek zaman büstü hazır olduğu zamandı ve o zaman bile ya dil onun terli eşek çatlak ya da onun şişmiş topları emmek. Çenesi uzun zaman önce uyuşmuştu ve tadına baktığı tek şey tuzlu yanıydı. Ama Sean söylediğinde hala hayal kırıklığına uğramıştı karısı eve gelmeden önce bitirmenin zamanıydı. Son vuruşunu yapmadan önce onu cumming'in eşiğine kadar emdi ve pis tangalarını koklamak için yakaladı. Cortni o kadar sert emdi olabilir ve bu sefer gevşek gitmedi! Onun topları sıkılmış gibi o sıvı küçük pisshole akan başlamak hissettim ve ilk başta o ağzına pissing olduğunu düşündüm. Ama ne zaman familar tadı ve boşalmanın dokusu onun için belirginleşti, boşalmaya başladığını fark etti. Onun cum sadece çekim yerine, dışarı ozzing oldu hayal kırıklığına uğradım, ama birkaç saniye sonra, yutmak zorunda kaldı miktarı! Sean exctasy çığlık atıyordu ve ona yakın olduğunu söylüyordu! Yakın diye düşündüm, o zaten cumming başlamıştı! Ama aniden başını şişmiş hissettim ve onun horoz dalgalanma hissettim o boğazını aşağı büyük bir cumshot püskürdü gibi! Cortni hiç bu kadar sert ve bu kadar önce bir adam cum vardı ve gerçekten şaşırdım! Onun horoz neredeyse otuz saniye önce cum dışarı darbe tuttu durdurma. Yumuşak olmaya başladığında bile, cum bitti ve cortni her damlayı yuttu! O bir kerede çok cum yemiş ve düşünce geldi hiç. Onu orgazm yatışmış zaman, geğirmiştin o büyük bir geğirmek dışarı, kaçan havada Sean cum kokulu!

Sean nefesini yakalayan sandalyeye yaslanıyordu ve Cortni ayağa kalktı ve onun için kokulu tanga bırakarak giyinmeye başladı. Birden Giyinmişti, Sean onu yakaladı ve ona çekti. Hayatının en iyi cinsel deneyimi için ona teşekkür etmeden önce onu öptü. Cortni ona aynı şeyin onun için gittiğini ve numarasını yazdığını söyledi onun için, bir dahaki sefere serbest kaldığında onu aramasını söylüyor. Sonra yanağını öptü ve onu sandalyesinde oturarak bıraktı. Gıcırtılı temiz bir eşek ve cum dolu bir karın ile arabasına yürürken, Cortni bir sonraki yaramaz maceranın ne olacağını merak etti.......
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
emme, fantezim

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum Jump


Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 14:00.Tüm Haklari Saklidir inderal.Online
Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
ankara escort ankara escort ankara escort bayan escort ankara çankaya escort kızılay escort gaziantep escort bayan gaziantep escortcortsankara.com/ad-category/ankara-escort/" rel="dofollow" title="ankara eskort">ankara eskort adana escort escort eryaman eryaman escort