Adult Türkçe Porno Ve Seks Hikaye Video Forum Sitesi  
  #1  
Alt 25.Temmuz.2019, 23:01
Civici Civici isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Member
 
Üyelik tarihi: 02.Aralık.2018
Mesajlar: 57
Standart Sıcak bir gece

Jake sonra koşar. Banyodan iki cüppe alıp Katie'ye gider. Vücuduna bir elbise koymaya yardımcı olur ve bağlamaya yardımcı olur. Sonra onun üzerine diğer elbise koyar vücut ve bağlar. Aşağı uzanır ve katie'yi kollarına alır. Kevin'in üzerinden geçip kapıdan çıkıyor. Katie'yi oturma odasına taşır ve onu bir sandalyeye oturur.

?Sen Tamam, bebeğim. Sana ne kadar zarar verdi?"Jake endişe ile sorar.

?Beni çok incitti. O acı gerçekten kötüydü. Onu durdurmaya çalıştım ama beni görmezden geldi. Jake, çok korkuyorum."Katie gözyaşları arasında diyor.

Jake kollarını katie'nin etrafına sarar ve onu kollarında tutar. Dean ve Linda mutfaktan odaya geri döndüler. Katie'nin ağladığını gördüklerinde endişelenirler.

?Ne oldu mu?"Dean Jake'e sorar.

"Kevin * * * * D Katie."Jake diyor, katie'yi bırakmıyor.

?Şu çocuğu bir orospu. Nerede o?"Dean diyor.

?Yatak odasına gitti. Üzerinde yatıyor onu tekmelediğim ve yüzüne yumrukladığım acı içinde."Jake diyor.

?Burada kal. Polisi arayacağım. O orospu çocuğu yargılanacak.? Dekan diyor.

Dean sonra ayağa kalkar ve telefona doğru yürür. 911'i arıyor.

"Merhaba, Irving 911. Sana yardım edebilir miyim?"dağıtıcı diyor.

"Arkadaşım Katie sadece sarhoş olmuştur. biz ahşap vardır Orman ve Newark Caddesi kapalı Meadow daireler. 14 daire var. Hemen polise ihtiyacımız var. Şüpheliyi yakaladık."Dean dağıtıcıya diyor.

Memur tüm bu bilgileri bilgisayarına yazar. Daha sonra daireye bir polis arabası gönderir.

"Tamam, efendim polis yolda. Onlar gelene kadar hatta kalın. Ne zaman onlar gel, söyle ve kapatabilirsin. Tamam mı?"dağıtıcı diyor.

?İyi."Dean diyor.

Dean daha sonra telefonu kulağına tutar. Bunun için Kevin'i öldürebilir.

"Bebeğim, dışarı çık ve bekle polis için."Dean Linda'ya diyor.

Linda ayağa kalkar ve dışarı çıkar. Merdivenlerde oturuyor ve polisi bekliyor. İçeride Dean telefonda kalıyor. Jake rahatlatıcı Katie değil tutar gitmesine izin vermek. Yaklaşık 10 dakika sonra Linda polis sirenini duyar. Merdivenlerden kalkar ve polisin otoparka çekildiğini görür. Daireye geri döndü.

?Polis burada.? herkes söylüyor.

"Polis şimdi burada. Çok teşekkür ederim."Dean dağıtıcıya telefona diyor.

?Rica ederim. Hoşça kalın.? Memur diyor.

?Veda."Dean diyor.

Dean sonra telefonu kapatır. Polisi beklemek için kapıya doğru yürüyor. Polis arabadan inip merdivenlerden yukarı çıkıyor. Onlar açık yürümek kapılı.

"Rozetlerinizi görebilir miyim lütfen?"Dean polise sorar. Gerçekten polis memurları olduklarından emin olmak istiyor.

Memurlar rozetlerini çıkarıp Dean'e gösteriyorlar. Dean memnun ve gerçek polis olduklarını söyleyebilir.

Hepiniz ?bugün nasıl?"polis memurları soruyor.

?Eh, çok iyi değil. Arkadaşım Katie, orada oturan kadın sandalye, 15 dakika önce sarhoş oldu."Dean diyor.

Polis memurlarından biri katie'ye doğru yürüyor. Bilgi almak için kağıt ve kalemini çıkarır.

"Nasılsın Katie?? bu polis memuru sorar.

?Çok iyi değil."Katie cevap veriyor.

?Sizden bazı bilgiler almam gerekiyor. Daha kolay dava etmek olacaktır. Hastaneye gitmeni ve gitmeni öneririm. bir **** kiti bitti.", polis memuru diyor.

?İyi."Katie diyor.

?Önce tam isminize ihtiyacımız var. O zaman telefon numaranı. Sonra, ben * * * * ile ilgili bazı sorular soracaktır. Ben burada tam olarak ne olduğunu bulmak gerekiyor.", polis memuru diyor.

"Katie Smithson. (218) 555-7901 " Katie polise diyor.

"Kevin üstüne sürünerek yatarken yatıyordum beni. O benim vajina içinde penisini sıkışmış ve benim iradesine karşı benimle seks başladı. Çünkü bakmıyordum. Neler olduğunu anladığımda, yalvarmaya başladım onu durdurmak için. Hayır dedim ve onu itmeye çalıştım. Ama o durmadı. Erkek arkadaşım Jake banyodan çıktı ve onu benden uzaklaştırdı."Katie memuruna diyor.

Polis memuru bütün bunları yazıyor.

"Ben şüpheli bu dairede olduğunu anlıyorum. Nerede olduğunu söyler misiniz? böylece onu tutuklayabiliriz."polis memuru diyor.

?Yatak odasinda, yere yatıyordu."Katie diyor.

Memur hareket eder ve ortağına doğru yürür. Eşine şüphelinin nerede olduğunu söyler. Ortağı silahını kılıfından çıkarır ve yavaşça içeri girer odalı. Kevin'ı yatak odasında yerde yatarken buluyor. Kevin bakar ve orada duran bir polis memuru görür. Her şey bitti artık biliyor. Hapse gireceğini. Polis memur Kevin'i alır ve kelepçeleri tokatlarmış. Daha sonra onu yatak odasından ve ön kapıdan çıkarır. Onu merdivenlerden aşağı yürür ve polis arabasına koyar. Kapıyı kapatır ve arabaya alır. Böylece şüpheli yalnız kalamaz ve kaçmaya çalışamaz.
Diğer subay şüphelinin tutuklandığını fark etti. Bu yüzden not defterini uzağa koyar.

"Şüphelimiz altında şimdi tutuklayın. Umarım hastaneye gidersiniz, Bayan.? memur " diyor.

"Memur olacağım. Teşekkür."Katie diyor.

Memur daha sonra daireden çıkıp kapıyı kapatır. Jake Katie üzerinde sıkı sarılmak tutuş tutar. Buradan çıkıp hastaneye gitmeleri gerektiğini biliyor. Yani Jake katie'yi kollarına alır ve onu ön kapıya taşır.

?Biz gidiyoruz hastane."Jake Dean'e söyler.

?İyi."Dean diyor.

Jake daha sonra Katie ile kollarında merdivenlerden aşağı yürür. Zaten olduğundan daha fazla ona zarar vermek istemediği için dikkatli yürür. Birden merdivenlerden inerler, Jake arabaya doğru yürür. O Katie dikkatle kollarında güvenli olduğundan emin olur. Başının omzunda yattığını ve hala ağladığını görebilir. Katie, Sevgili hayat için Jake'e bağlı. O Kevin onu * * * * d inanamıyorum. Bir daha asla onu görmek istiyor.

Jake arabaya ulaşır ve yolcu kapısını açar. O olur oturmak ona aşağı içinde the araba. O arabada bir kez, o kapıyı kapatır ve arabanın sürücü tarafına doğru yürür. Elbiselerini alır ve arka koltuğa atar. Gelir ve kapıyı kapatır. Katie ulaşır üzerine ve emniyet kemerini kapar. O koltukta kendini emniyet kemerleri ve geri oturur. Gözyaşları hala yumuşak yanaklarından düşer. Jake'e bakıyor ve erkek arkadaşı olduğu için çok mutlu.

Jake koyar kontak anahtarları ve arabayı başlatır. Park alanından geri dönüyor. Arabayı geri aldığında, arabayı sürücüye koyar ve oradan hızlanır. Hastaneye kullanıyor. Her seferinde bir süre, o iyi olduğundan emin olmak için Katie bakar. Hastaneye kadar çeker ve arabayı durdurur. Arabasının kapısını açar ve dışarı çıkar. Daha sonra arabanın yolcu tarafına doğru koşar. Kapı ve ulaştığı açıyor.

"Kollarını yanıma koy bebeğim. Seni hastaneye götüreceğim."Jake diyor.

Katie emniyet kemerini geri aldı. O alır ona arms ve slips onları omuzlarının etrafında. Jake sonra biraz daha eğilir. Katie'nin belinin etrafında bir kol kayıyor. Diğer kolunu bacaklarının altına kaydırıyor. O arabadan onu alır ve o iyi bir kavrama vardır emin olur o. Yolcu kapısını bacağıyla kapatır. Daha sonra katie'yi hastaneye taşır. Kapıdan girer ve itiraf etmeye gider.

?Bir doktora görünmeliyiz. Kız arkadaşım oldu **** d.?, Jake resepsiyoniste diyor.

?Tamam. Adı ne ve kaç yaşında?"resepsiyonist sorar.

"Katie Smithson. 19 yaşında."Jake diyor.

?İyi. Siz ikiniz bekleyin. oralarda. Bir doktor görmesini sağlayacağım."resepsiyonist diyor.

?Teşekkür."Jake diyor.

Jake daha sonra bekleme alanına doğru yürür ve katie'yi kollarına sıkıca taşır. O oturur aşağı içinde bir sandalye ve Katie hemen yanında birinde oturup yardımcı olur. O uzanır ve onu teselli yardımcı olmak için elini tutar. Korktuğunu biliyor. Katie Jake elini tutarak bekleme odasında oturur. Hala biraz korkuyor, ama gözyaşları durdu. Sadece bu işi bitirmek istiyor. Bekleme odasında yaklaşık 20 dakika beklerler. Jake sadece onu kontrol Katie bakar üzerinde. Çift kapılardan bir hemşire çıkıyor.

"Katie Smithson."hemşire çağırıyor.

?Tam burada."Jake diyor.

?Şimdi doktora gitme zamanı Katie.", Jake diyor.

Katie sandalyeden kalkar ve hemşireye doğru yürür. Kendini korumak için kollarını vücudunun önünde tutuyor. Jake ayağa kalkar ve onu takip eder.

?Beni takip edin."hemşire diyor.

Bu hemşire çift kapılardan yürür.

Katie Jake takip ile onun arkasında yürür. Hemşire boş bir odaya yürür. Katie'nin içeri girmesini istiyor. Katie walks içinde ve oturur aşağı üzerinde the examining Tablo. Bacaklarını çapraz tutuyor. Hemşire kan basıncını ve tüm rutin şeyleri kontrol eder. Daha sonra her şeyi yazıyor ve kapıya doğru yürüyor. O kapıdan çıkar ve arkasında kapatır o. Katie elbiseyi vücudunun etrafına sıkıca çeker. Jake gidip yanında duruyor. Yaklaşık 15 dakika beklerler. Sonra kapı açılır ve doktor içeri girer. Elinde sahip olduğu **** muayene kiti. Arkasındaki kapıyı kapatır ve kitini masasına oturur. Sonra katie'ye doğru yürür.

?Peki, bugün nasılsın?"doktor sorar.

?İyiyim, sanırım.? Katie diyor.

?Peki, bu gece burada olma sebebin nedir?"doktor sorar.

Katie,? d aldım. " diyor.

Sadece bu onun tekrar ağlamaya başlamasını sağlıyor. Jake bunu duyar ve o kollarını onun etrafına sarar. Ağladığını görmek onu içeriden öldürüyor.

?Eh, ben senin üzerinde test yapmak, böylece burada **** kiti var. Ayrıca gebelik testi yapacağız. Sadece her şeyin olduğundan emin olmak için güvenilir."doktor diyor.

?İyi."Katie diyor.

?Önce, geri çekilmeni istiyoruz. Ayaklarını üzengi kemiklerine koyalım ki testi yapabileyim."Doktor diyor.

?Can benim erkek arkadaşı odada mı kalacak? Lütfen. Onu rahat ettirmek istiyorum."Katie doktora sorar.

"Üzgünüm, hayır burada olamaz. Dışarıda beklemek zorunda. Hastane politikası.? doktor diyor.

?İyi. Üzgünüm Jake. Hemen gitmek zorundasın."Katie diyor.

"Katie'yi anlıyorum. Hemen dışarıda bekleme odasında olacağım. Seni seviyorum."Jake diyor.

?İyi. Seviyorum Sen de."Katie diyor.

Jake daha sonra gelir ve katie'yi yumuşak bir şekilde ağızda öper. Katie onu yumuşak bir şekilde öpüyor. Jake sonra kapıya doğru yürür. Kapıyı açar ve dışarı çıktı. Jake bir kez yürür muhtemelen araç hareket etmeye ihtiyacı olduğunu koridora farkediyor. Bu yüzden anahtarları cebinden çıkarır ve arabaya doğru yürür. Jake sürgülü cam kapılardan yürür ve yürür dışsal. Gece havası serin ve gevrek. Jake arabaya doğru yürür ve sürücünün kapısını açar.

Arabaya binip kapıyı kapatır. Sonra emniyet kemerini takıyor ve araba başlıyor. O koyar araba ters, Yedekler ve sonra arabayı sürücüye koyar. O bir otoparka araba çeker ve bir park alanı bulur. Arabayı Park alanına çeker ve parka koyar. O zaman emniyet kemerini çıkarır ve motoru kapatır. Anahtarları kapar ve kapıyı açar. Arabadan inip kapıyı kapatır. Daha sonra hastane kapılarına geri döner.Hastaneden geçiyor. Kapılar ve bekleme odasına giden koridorda yürür. Bekleme odasına girer ve sandalyelerden birinde oturur. Ayağını gergin bir şekilde vurmaya başlar.

?Tamam, şimdi yapabiliriz bu testi."doktor diyor.

Doktor gelir ve üzengi çeker. Katie'nin ayaklarını onlara yerleştirmesine yardım ediyor. Bu bacaklarını genişçe yayıyor.

Katie başını döner ve duvara doğru görünüyor. Doktorun bacaklarının arasında biraz zaman geçirdiğini fark etmiyor. Doktor orada ona bakıyor. O ne düşündüğünü karşı olduğunu bilir hastane politikası. Ama bacakları sadece çok pürüzsüz bakmak ve onu kedi sadece çok lezzetli görünüyor. Onun ağız suları ve onun horoz hemen sert olsun hissedebilirsiniz. O fantasizes arasında tatma ona ve sonra kahrolası o.

"Sınava girecek miyiz doktor?"Katie sorar.

"Ah evet. Biz."doktor diyor.

Doktor bacaklarının arasından hareket eder ve masasına doğru yürür. O kapmak * * * * kiti ve bacaklarının arasına geri hareket eder. Plastik eldiven giyiyor. Daha sonra özel bir pamuk Q-ucu çıkarır.İleriye doğru hareket eder ve Katie'nin kedisinin içine girer. Bu yapıyor sadece bir erkeğin herhangi bir cum çıkıp çıkmadığını görmek için test edin. O hızlı bir tokatlamak alır ve sonra dışarı çeker. Kontrol etmek için mikroskop altına bakması gerekiyor. Sonraki gebelik testi. O kapmak bir kelebek iğne, kan tutmak için bir tüp ve o bittikten sonra kanamayı durdurmak için bir pamuk topu.

Önce kan testi yapacak. Sonra bir fincan onu işemek ve dökmek için gidiyor özel bir gebelik testi. Hamileliği otomatik olarak algılar. Bir pamuklu çubuğu aldı ve biraz alkol ile kol ovuyor. Sonra damarını bulur. Kelebek iğnesini tüp. Daha sonra iğneyi koluna sokar ve biraz kan çıkarır. Katie, iğnenin koluna girdiğini hissettiği zaman biraz sarar. İğnelerden pek hoşlanmıyor. Ama bu testin yapmak zorunda olduğunu biliyor hamileliği kontrol etmek için yapılmalıdır. Başını duvara doğru çeviriyor. Doktor gerektiği kadar kan çekiyor. Daha sonra iğneyi kolundan çıkarır ve pamuk topunu alır. O yerleştirir kolunda onu.

"Pamuğu orada tut. Kanamayı durdurmaya yardımcı olacaktır."Doktor diyor.

Katie serbest koluyla uzanır ve pamuğu sadece kanı olduğu yere tutar test. Pamuğu 5 dakika orada tutuyor. Pamuğu Yukarı çeker ve kanamanın durduğunu fark eder. Doktor kan tüpünü alır ve üzerine adını işaretler. Sonra tüp oturur tutucuda kan var.

"Şimdi gebelik testinin geri kalanı için zamanı. Bu bardağa işemek ve bu özel gebelik testine dökmek Zorundasınız."Doktor diyor.

?İyi."Katie diyor.

Katie bacaklarını üzengi dışarı taşır ve masaya oturur. Doktor ona bir bardak ve gebelik testi verir. Katie masadan kalkar ve tuvalete gider. Kapıyı açıyor banyoya ve içeri girer. O, kapıyı kapatıyor. Ama sadece yarı yarıya kapanıyor. Doktor kendisini ilgisini çekti ve onun tarafından uyandırdı. Yavaşça tuvalete doğru yürüyor. O var bu Fetiş o kimse bilmiyor. Kadınların işemesini izlemeyi seviyor. Bu onu tahrik ediyor. Kapının yanında duruyor ve katie'nin elbisesini açmasını bekliyor. Çişini izlemek istiyor.

Katie elbisesini açar, çıplak teşhir doktorun meraklı gözlerine vücut. Doktorun izlediği hakkında hiçbir fikri yok. Klozeti kaldırıyor. Elbisesini tamamen çıkarıyor. Daha sonra fincanı altına koyar ve oturur. Bu Katie tuvalette oturup gördüğü gibi doktor saatler. Onu soyunmak ve gözlerinin önünde çıplak hale görünce eskisinden çok daha fazla onu döndü. Pantolon ve vuruş onun horoz alır yavaşça.

Katie işemeye başlar ve hiçbir zaman fincan doldurur. Hamile olabileceğinden biraz korkuyor. O gerçekten o olmadığını umuyor. o hala doktor olduğunu hiçbir fikri yoktur seyretme. Çiş onu tatlı kedi dışarı dökülen gibi doktor dikkatle izliyor. Ve bardağa ve tuvalete. O onun tuvalet ve çiş tadı olabilir istiyor. Açgözlülükle yutardı. Belki de "sınav" sırasında tekrar işemesini sağlayabilir, böylece içebilir. Ağzının suları sadece bunu düşünüyor.

Katie işiyor bitirir ve ayağa kalkar. O alır the cup içine bir el ve flushes diğeriyle tuvalet. Daha sonra testin oturduğu tezgaha doğru yürür. O damlalık alır ve test içine çiş üç küçük damlacıklar damlar. Sonra geri duruyor ve bekliyor.

O yakalanmak istemiyor çünkü doktor pantolonunun içine onun horoz geri koyar. Ve onun güzel hasta için onun cum kurtarmak istiyor. Masasına geri döner ve oturur onun dışkı. Sonuçları duymak için bekliyor. Onun bir kısmı hamile olmasını istiyor, böylece hamileliğin daha yüksek aylarına girdiğinde ve göğüsleri sütle dolduğunda, bir sınav sırasında onun için onlardan süt.

Mmmm. Eminim tadı çok tatlı olurdu, doktor kendi kendine düşünüyor.

Ama onun yaptığı gibi sonuçları öğrenmek için beklemek zorunda.

Katie sonraki duruyor test için. Sonuçları öğrenmek istiyor, böylece üstesinden gelebilir. Bunu öğrenmeden on dakika geçti. Testin sonuçlarını kontrol etme zamanı. Katie derin bir nefes alır. O zaman o eğilir ve testin sonucunu okur. Bir tane pembe çizgi var. Testin yanındaki bir kağıda bakar. Bir satır hamile değil demektir. Derin bir nefes alır ve mutlu bir şekilde iç çeker. O zaman o testi alır ve banyodan çıkar. Hamile olmadığı için çok mutlu ve tamamen çıplak olduğunu unutuyor. Doktor bakar ve katie'nin banyodan çıktığını görür. O hala çıplak olduğunu görünce ağzı açık düşer. Yumuşak göğüslerine, pürüzsüz düz karnına ve pürüzsüz tüysüz kedisine bakıyor. Tıraş olduğunu söyleyebilir ve bu onu daha fazla açar.

"Hamile değilim. Çok şükür."Katie mutlu kirişler.

?İyi, iyi."doktor diyor.

Doktor gizlice hayal kırıklığına uğradı çünkü hamile kalmasını istedi. O istedi sütlü göğüsler şişmeye ve dolgu onun kadar emmek olabilir. Ama tabii ki, ona lanet ederek onu hamile bırakabilir. Onun içine boşalmak ve onu emdirilmiş olsun. Sonra onu güzel göğüsler süt ile dolduracak ve onlara emmek olabilir.

?Sana koşmam gereken başka testler var?. doktor diyor.

?Nedir? Onlar ne?"Katie sorar.

Bu doktor çabuk düşünüyor. Şimdi bu güzelliğin bazı yaşamaya almak için onun şans. İyi durumda ve onu durdurmayacağından emin.

"Eh, testlerin gerçekten bir adı yok. Ben sadece onlara ihtiyacım var. Lütfen gidip masaya uzanır mısın?"doktor diyor.

?İyi."Katie diyor.

Bir tablo üzerinde test indirdi ve muayene masasının üzerine yürür. O uzanmak.

"Lütfen ayaklarınızı üzengilere koyun."doktor diyor.

Katie bacaklarını alır ve onları getirir. Onları üzengilere yerleştiriyor. Bu yayılır nerede bacaklarını getiriyor tekrar geniş açın. Bu testlerin doktorun onun üzerinde çalışması gerektiğinden emin değil. Ama ona güveniyor ve ne yapılması gerektiğini bildiğini biliyor. Doktor üzerinde yürür ve duruyor katie'nin bacaklarının arasında. Onun sulu kedi bakışlarını odaklanır. Onu çok kötü yalamak istiyor. "Testlerin" gerçekten onu baştan çıkarmanın bir yolu olduğunu bilmediğini biliyor.

?Yak gözlerin ve rahatla."doktor diyor.

Katie gözlerini kapatır ve vücudunun tamamen rahatlamasına izin verir. Onun 40 C göğüsler düz ayağa ve güzel dışarı jut. Doktor vücuduna bakıyor. O göğüslerini, midesini ve kedisini inceler. Her şey ona çok iyi görünüyor. O sadece şu anda onun üstüne sürünerek onu becermek istiyor. Ama bu deneyimi beklemek ve tadını çıkarmak istiyor. O bacaklarının arasından hareket eder ve göğüslerine doğru hareket eder. Ellerinden birini alır ve göğsüne getirir. O hafifçe onun esnek meme küçük bir his alarak genelinde çalışır. Katie. göğsünde bir el koşuyor. Çok sıcak ve iyi hissettiriyor. Elin ona daha çok dokunmasını istiyor.

"Mmmm."Katie usulca inliyor.

Doktor Katie inilti duyar. Böyle bir güzel ona ses. Biraz daha cesur olur ve elini göğsüne tekrar çalıştırır. Ama bu sefer göğsüne kapar ve hafifçe sıkar. İnlemesini tekrar duymak istiyor.

"Oh evet. Mmmm.?, Katie diyor.

Doktor elini hareket ettiriyor. Sadece göğsüne bakmak onu tatmak istiyor. O eğilir ve onun meme üzerinde hafifçe dilini çalışır. Hemen sertleşmeye başlar. Yalıyor daha fazla, her saniye daha da zorlaşıyor. Daha sonra dilini alır ve tüm meme başı boyunca koşar, çizer.

Katie bir dil onun meme çalıştırmak ve sonra Daire hissediyor. Bu gerçekten onu çok tahrik etmeye başladım. Bunu kimin yaptığını hissediyor. Jake olamayacağını biliyor çünkü dışarıda bekleme odasında. Doktor olmalı. Gizlice onu seyir yakaladı tuvalete gittiğinde ona. Özellikle de bornozunu çıkardığında. Doktorunun vücuduna dokunup yalama fikri Katie için böyle bir dönüş. Onu istediği kadar istiyor o. Katie ve doktor muayene odasında tüm bu zaman, Jake endişeyle bekliyor. Ayağına dokunuyor ve neler olduğunu bilmek istiyor.
Jake bir hemşire görür ve pratik olarak atlar sandalyesinden. Neler olduğunu bileceğini umuyor. Jake hemşireye doğru yürüyor.

"Affedersiniz ama 18. odada neler olduğunu biliyor musunuz? Kız arkadaşım Katie Smithson orada olmuştur şimdi oldukça uzun bir süre. O bir * * * * kiti için gitti. Her şeyin nasıl gittiğini bilmek istiyorum."Jake hemşireye diyor.

?Üzgünüm, efendim. Doktor size vermek için beklemek gerekecek sonuçlar. O oda ya da hasta hakkında hiçbir şey bilmiyorum."Hemşire diyor.

Jake mutsuz bir şekilde iç çekiyor.

?Peki, teşekkür ederim. Sanırım şimdi oturacağım."Jake diyor.

Jake yürür hemşireden uzakta ve bekleme odasına geri döner. Geri oturur ve ayağına tekrar dokunmaya başlar. Odanın içinde doktorun kız arkadaşını yavaş yavaş baştan çıkardığına dair hiçbir fikri yok. Bu doktor o ruh ayarlamak yardımcı olmak için orada karanlık yapmak istiyor karar verir. Ağzını katie'nin göğsünden çıkarır ve lightswitch'in olduğu duvara doğru yürür. O kapatır lightswitch. Oda aniden çok karanlık olur. Tek ışık güneşlikler aracılığıyla ay ışığı olduğunu gösterir.

Doktorun özel günler için tuttuğu bazı mumları var. Şu anda görünüyor onun için çok özel bir durum gibi. Masasına doğru yürür ve açar. Karanlık olmasına rağmen, o büyük nightvision vardır. Mumları çıkarır ve çakmağını alır. O ışıkları mumlar ve odanın etrafında oturur. Biri arkalarında masanın üstünde, diğeri pencere kenarında. Doktor sonra geri duruyor. Burada ne kadar şehvetli bir sahneye bakıyor. Mumlarla karanlık bir oda yaktı ve bacakları geniş yayılmış bir masada yatan onun seksi hasta. Mum ışığı vücudundan güzelce parlar.

Doktor daha sonra ceketini çıkarır. Yere attı. Sonra onun kaldırır gömlek ve çok atar. Ayakkabılarını ve çoraplarını çıkarıyor, onları bir kenara atıyor. O ona bir oral seks vermek için hazır olduğunda onu çıkarmak için onun hasta istediği için pantolonunu bırakır. Umut ediyor onun pantolon son derece sıkı hale gelmiştir çünkü yakında.

Katie orada oldukça karanlık olduğunu fark etmek gözlerini açar. Mumlar yanıyor o da farketti. Başını döner ve görür doktoru orada duruyor. O kısmen çıplak ve o pantolonunun içinden onun büyük horoz anahat dışarı yapabilirsiniz. O Kaya sert abs vardır ve lezzetli görünümlü bir vücuda sahiptir. O hakkında olduğunu yapar Siyah saçlı ve yeşil gözlü 6?1.

Doktor, hastasının ona baktığını fark eder. O gözlerini vücudunu aşağı iz görmek ve onun horoz odaklanabilirsiniz. Bu onu daha da zorlaştırıyor ve onu istiyor onu daha fazla. Doktor ona yaklaşmaya başlar. O seksi vücuda yakın olmak istiyor. Onu sikerken ona sarılmak için can atıyor. O merhametle onu sikikleri gibi onun adını söylemek duymak. Katie, doktorun ona doğru ilerlediğini gördüğü gibi görünüyor. Gözlerindeki şehveti görebiliyor. Aynı şehvet gözlerinde yansıtıyor. Şu anda, bir erkek arkadaşı olduğunu umursamıyor. O sadece memnun ve becerdin almak istiyor. Doktor hasta gözlerinin içine bakar. Onlar çok güzel ve o şehvet onlardan parlayan görebilirsiniz. Onu sadece yakıtlar onun şehvet bile istediğini bilerek daha. Daha hızlı yürüyor. Masaya ulaşır ve eğilir. Ağzını göğsüne sıkıştırır ve emmeye başlar. Diğer eli aşağı hareket eder ve onu kedi içine iter.

"Ah doktor!?, Katie çığlık atıyor.

Doktor ağzını göğsünden çıkarır.

"Lütfen bana Mark de, bebeğim. Ne diyebilir miyim?"doktor diyor.

"Lütfen bana Katie de."Katie diyor.

?İyi. Mmmm, Katie. Daha önce gördüğüm en seksi vücuda sahipsin. Göğüslerin çok dolgun ve yuvarlak. Ve senin kedi çok ıslak ve yumuşak. Sizinle çok keyif veren bu gece için sabırsızlanıyorum, benim sevgili."Mark diyor.

"Oh Mark. Seninim. Beni Al ve istediğini yap. Seni durdurmayacağım."Katie diyor.

Katie'nin duyması, Mark'ın onun için çok daha fazla uyandırdığını hissettirdiğini söylüyor. O asla daha önce çok açıktı. Bu gece bu seksi vücuda sahip oluyor ve sadece zevk alacağını biliyor. Mark, elini katie'nin kedisine yavaşça girip çıkarır. Onunla onu kedi alay ediyor onunla becererek el. Ona yapmak istediğini aklında başka bir şey var. Çişini tatmak istiyor. Büyük bir bardak alıp suyla dolduracak. Onu içirecek. mesanesi doluncaya kadar. Daha sonra onu aşağı itecektir. Bu onun işemesine neden olacak. O bacaklarının arasında olacak ve tüm almaya hazır onu kedi onun aç ağız hakkı olacak. Sadece düşünüyorum bu konuda onu son derece azgın yapar.

Şu anda bunu yapmak istediğine karar veriyor. Elini kedi dışarı taşır ve ağzını göğsünden taşır. Daha sonra masasına doğru yürür ve bir büyük bardak. Kendi kişisel su soğutucusuna doğru yürür ve camı suyla doldurur. Daha sonra camı Katie'ye getiriyor.

?Bu suyu seksi iç. Bu sulu tutmak yardımcı olacaktır.? İşaretli diyor.

"Tamam Mark."Katie diyor.

Katie bardağı doktorun elinden alıp içiyor. O bittiğinde doktor camı alır. Geri yürür ve doldurur. Sonra getiriyor geri. Katie yine doktordan cam alır ve su içer. Bittiğinde, tıpkı daha önce olduğu gibi, doktor camı alır ve doldurur. Üçüncü kez geri getiriyor. Katie bu bardak suyu içiyor. Mesanesinin incinmeye başladığını hissediyor ve işemek zorunda olduğunu fark ediyor. Yüzünün ne kadar utanç verici olduğunu fark ettiği için üç yaprak kırmızıya dönüştüğünü hissedebilir. İşte o bir masada çıplak ve o işemek zorunda.

"Mark, işemem gerek. Lütfen masadan kalkabilir miyim?"Katie sorar.

Mark'ın beklediği an bu. Mesane var tam ve şimdi o içmek için şans alır. Ağzının suları sadece bunu düşünüyor.

"Katie tuvalet bozuk. Onu kullanmaya çalışmak için birkaç dakika içeri girdim ve sifonu çekmedi.? Mark diyor.

Bunun uydurduğu tam bir yalan olduğunu biliyor. Yalan söylediğinden haberi olmadığını biliyor.

?Lanet. Gerçekten işemem lazım."Katie diyor.

"Sadece uzan ve sakin ol Katie. Akışın doğal olarak çıkmasına izin verin. Her şeyin icabına bakarım."Mark diyor.

"Umm, Tamam."Katie diyor.

Bu ifadeyle ne demek istediğinden pek emin değil. Ama güveniyor onu.

Mark, katie'nin onu sorgulamadığını fark eder. Buna çok sevindi. Bu o ikisi de zevk için gidiyoruz bilir bir deneyimdir. Mark ellerinden birini alır ve yerleştirir mesanesinin hemen üstünde. Daha sonra kafasını Katie'nin bacaklarının arasına sokar. O onu kedi ıslak ve nem güzel parlıyor olduğunu görebilirsiniz. Diğer eliyle uzanır ve parmağını dudakları boyunca çalıştırır. Bacaklarının arasında o tatlı zehrin tadına bakmak istiyor. Parmağında onun tatlılık bazı alır. O ağzına kadar getiriyor ve onu tatma, üzerinde berbat.

Aman Tanrım. Baldan tatlı olduğunu. Mark kendini düşünüyor.

Katie, mark'ın parmağının kedi dudaklarına çarptığını hissettiğinde iç çekiyor. Tatlılığından bazılarını aldığını hissedebiliyor. Kapanıyor onu pleasurably gözler. Mark çok kötü onu kedi yalamak ve onu cum yapmak istiyor. Ama önce çişini tatmak istiyor. Elini alır ve karnına mesanesinin hemen üstünde iter. O zaman ağzını taşır ve onun tüm kedi kapsayan onun için dudaklarını mandalları. Çişini çok kötü tatmak istiyor.

Katie Mark el sağ onun mesane üzerinde karnına bastırın hissediyor. Bu ona neden oluyor koşmaya başlamak için çiş. O gözlerini açar ve sadece Mark'ın ağzını onu kedi üzerine kalıcı görmek için aşağı bakar. Onu anlamaya bir saniye sürer, ama o Mark altın duş içine olduğunu fark eder ve çişini yutacağını. Tek başına bu fikir onu çok tahrik ediyor. Onu kedi hemen ıslak damlayan büyümek yapar. O kadar çok işaretlemek ve hepsini alır gibi onu izlemek için çişini beslemek istiyor ağzına.

Mark bakar ve Katie ona bakıyor olduğunu fark eder. Onu izlediğini görür ve çişini yutarken onu izlemek istediğini fark eder. O kadar bulur sıcak ve o pek bekleyebilir. Katie çişinin mesanesinden hızlı koşmaya başladığını hissediyor.

"Ağzına işeyeceğim, Mark. Ağzını tatlı sarı sıvımla dolduracağım. İşte geliyor, İşaretli. Aman tanrım!"Katie diyor.

Mark mesanesini daha fazla bastırıyor. Çişini çok tatmak istiyor. Ağzı tadı için ağrıyor. O acele ve ona ne vereceğini umuyor ihtiyaçlar. Sadece 5 saniye daha beklemek zorunda. Ağzı aniden çişiyle doludur. Ağzına güzel bir şarap gibi dökülür. O bir çölde olduğu gibi aşağı gulping başlar ve olmadı günlerce su. Tadı ona çok tatlı. Daha fazla istiyor.

Katie çişinin mark'ın ağzına öfkeli bir nehir gibi geldiğini hissediyor. Her şeyi yuttuğunu hissedebiliyor. O arches ona geri bazı için yardım akıcılık. Mark Katie onu geri kemer görür ve bu onun işemek daha ağzına akmasına neden olur. O hungrily tüm aşağı yutar. Ağzının tuvalet olarak kullanılmasını seviyor. Emin olacak Katie sadece onu bunu izin için mümkün olan her şekilde gerçekten iyi memnun olur.

Katie çişini aşağı rüzgar başlar hissediyor. Sonra tamamen durur. Mark şimdi onu kedi yalamak istiyor ve her iki tatlı suyunu da tadın. Mark çişinin geri kalanını yutar. Daha sonra, bacaklarının arasında olduğu ve ağzının onu kedi üzerinde olduğu için onu yalamaya başlayabileceğini düşünüyor.O ekstra uzun dilini uzatır ve klitorisinin etrafında koşar. Onun tatlı suları ve çişini tadabilir.

"Oh Mark. Dilini benim klit çok iyi geliyor. Mmmm, Evet bebeğim."Katie ağlıyor çıkmış.

Mark bunu duyar ve onu daha çok yalamak istiyor. Dilini alır ve uzun vuruşlarda klitorisini yalıyor. Bu onun sallamak ve inilti yapar fark eder. Katie grips üzerine the tablo olarak o Mark uzun vuruşlarda klitorisini yalamak hissediyor. Klitorisini böyle yalamaktan gerçekten hoşlandığını fark eder. Ruhu onun dışında yaladı ediliyor gibi çok güçlü hissediyor.
Mark ellerini alır ve dış dudaklarını birbirinden ayırır. Bu klitorisini daha fazla açığa çıkarmaya yardımcı olur. Onu gelip yalamak için çağırıyor gibi o ışıkta parlayan görebilirsiniz. Klitorisini daha uzun vuruşlarla yalıyor.

Katie daha önce hiç bu kadar zevk almamıştı. Mark'ın diliyle yaptığı her vuruş onu zevk kenarına düşmeye yaklaştırıyor. O ileri ellerini getiriyor ve onları getiriyor saçları. Ellerini içinden geçirmeye başladı. Çok kalın ve yumuşak. Renginden önce hiç fark etmedi. Gece yarısı kadar siyah ve güzel. Mark yalama Katie kedi keyif alıyor o kadar çok. Çok tatlı ve lezzetli. Zengin tatlı bir tatlı gibi. Onu yemekten asla yorulmayacağını biliyor. Bunu binlerce kez yapabilirdi ve hala tatlı tadı olurdu.

İşaretli aniden masasında özel bir oyuncak olduğunu hatırlar. O gitti ve o kullanmak için şans olabilir bir duygu vardı çünkü bugün daha önce aldım. İçinde olduğu masa doğru olduğundan Katie arkasında ve o sadece bazı geri yalın olsaydı o kolayca nesneye ulaşabilir, o onu almak için ona sormaya karar verir.

"Katie sevgilim, masamda tam arkanda özel bir oyuncak. Eğer bir iyi bir kız ve benim için ulaşmak, seni mutlu edebilirim ve belki de beni kullanmana izin bile. Ve eğer kötü bir kızsan, hala senin üzerinde kullanacağım. Lütfen arkanıza uzanıp alabilir misiniz ben mi?"Mark sorar.

Katie bu oyuncağın ne olduğunu biraz merak ediyor. Arkasında uzanır ve çekmeceyi açar.

?Kağıt çuvalında."Mark diyor.

Katie kağıt çuval ve kapmak bulur bu. Bir eliyle çekmeceden çıkarır ve çekmeceyi diğeriyle kapatır. Sonra işaretlemek için oyuncak eller.

"Şimdi seksi şey. Gözlerini kapat yani ben görmek istiyorum özel oyuncak."Mark diyor.

"Tamam Mark."Katie diyor.

Katie gözlerini kapatır ve masaya karşı rahatlatır. Gerçekten bu oyuncağın ne olduğunu bilmek istiyor. Mark oyuncağı çantadan çıkarıyor. Oyuncak bir 12 inç uzun 3 inç geniş mavi vibratör. Gerçi ortalama vibratör değil. Özel efektli özel bir vibratör. Itme ve döndürme. Katie'de kullanmak için sabırsızlanıyor. Onu seveceğini biliyor. Katie'nin bilmediği başka bir şey, içinde bulunduğu odanın ses geçirmez olmasıdır. Orada söylenenleri kimse duyamaz. Bu yüzden zevk olarak yüksek sesle çığlık atabilir o istiyor ve rahatsız edilmeyecekler. O yüzden ona söylemeye hazır olur bilmesi gerektiğini rakamlar.

"Bu arada Katie bu odada ses geçirmez. İstediğiniz kadar yüksek sesle çığlık atabilirsiniz zevkle ve kimse seni duymayacak. Sadece ben. Adımı istediğin kadar yüksek sesle söyleyebilirsin. Burada gerçekten ne yaptığımızı kimse bilemez."Mark diyor.

Katie bunu düşünüyor. Ses geçirmez bir oda. Bu harika çünkü Seks sırasında oldukça gürültülü olabileceğini buldu.

O mastürbasyon sırasında kendini yakaladı olduğunu bildiği tek nedeni zevkle çığlık atıyor. Echo daireyi düşündü. Ama burada, o böyle çığlık atabilir ve sorun değil. Mark sonra vibratör alır ve yavaş yavaş Katie kedi eklemek başlar. Yapabilir o slaytlar gibi üzerine onu kedi kavrama hissediyorum. O pek böyle onun horoz üzerine onu kedi kavrama hissetmek için sabırsızlanıyorum.

Katie onu kedi içine çok zor ama soğuk slayt bir şey hissediyor. İlk başta, o sertliği hissettiğinde Mark cock olduğunu düşünüyor. Ama soğuk kısmı hissettiğinde, bunun olmadığını fark eder. Bu bahsettiği oyuncak olmalı. Bu gidiş çok iyi hissettiriyor neredeyse masadan atlayacaktı. Mark onu kedi yutmaya izlerken, yavaş yavaş vibratör slaytlar. Bütün vibratörü oraya sığdırmak istiyor. Katie bilmiyor onun horoz sadece 1 olmasıdır bu vibratörün uzunluğundan daha küçük inç.

Onun horoz 11 inç uzunluğunda ve 3 inç genişliğinde. O onu sikikleri önce o vibratör işleyebilir emin olmak istiyor. Eğer vibratör düşünüyor onun horoz sopa kadar iyi sadece bekleyin hissediyor. Adını haykırıyor olacak. Mark sikişmekten bıktı. Onu kedi bu vibratör yutmak istiyor. Vibratör ucu alıyor ve geri kalanını da içeri sokar.

"Oh Mark! Evet, bebeğim!"Katie çığlık atıyor.

Katie nihayet oyuncak bir vibratör olduğunu fark etti ve o sadece onu kedi kadar tüm uzunluğu itti. Bu bunu yaptığında çok iyi hissettim, kelimenin tam anlamıyla nefesini aldı. Mark, katie'nin çığlık attığını duyar. İsmini çığlıklarını duyma onun için çok tahrik edici. Çığlıklarını daha çok duymak istiyor. Vibratörü alır ve itme moduna geçirir. Vibratör hayata atlar ve itmeye başlar. Katie'nin kedisine girip çıkıyor.
Mark sadece oturur ve vibratör yaptığı gibi saatler iş. Vibratörün o kadar hızlı ittiği hakkında hiçbir fikri yoktu. Ama bunu yaptığını görmek, onu satın aldığına gerçekten memnun.

Kate vibratörün onu içeri ve dışarı ittiğini hissediyor. Böylece güçlüdür kelimenin tam anlamıyla her itme ile onu masadan kaldırır. Bir horoz onu lanet gibi hissediyor ama o sadece bir plastik vibratör olduğunu bilir. Onun içinde sıcak, sert bir horoz itme hissetmek için can atıyor. Mark daha sonra ileriye doğru hareket eder. Elini hareket ettirir ve vibratörün işini yapmaya devam etmesine izin verir. Ağzını Katie'nin klitorisine taşıyor. Nazikçe öpüyor.

Katie Mark yavaşça klitorisini öpmek hissediyor ve o pleasurably San. Vibratörün daha ne kadar alabileceğinden emin değil. Her güçlü itme ile, onu yaklaşmaya yaklaştırır. Vibratör aynı itme ile devam ederse speed, üzerine ve Mark'ın ağzına boşalır. Mark dilini alır ve Katie'nin klitorisini dolaşır. O onun yalama ve o olacak vibratör sokmak ile kombine bilir muhtemelen yakında cum. Pek bekleyemez.

Mark daha sonra katie'nin klitorisini yalamaya başlar. Uzun vuruşları çok sevdiği için, bir süre bunlardan bazılarını yapmaya karar verir. Klitorisini yalıyor uzun güçlü vuruşlarla. Onun suları ağzına akışı tadabilir ve onları yutar. Yalama hızının vibratörün Hızı ile aynı olduğundan emin olur. Bunu yapmak istiyor onun için mümkün olduğunca zevkli. Katie, mark'ın dilini, vibratörün ona lanet ettiği kadar hızlı yalarken klitorisinde hissediyor. O orgazm geliyor hissedebilirsiniz. O-ebilmek söylemek o olacak çok büyük ve çok güçlü. Mark'a kesin olarak tatmak için gerçek sulu bir şey verecektir.

"Bebeğim, yakında boşalırım. O sıcak ağzına benim tatlılık tam etkisini tatmak için hazır olun seninki."Katie Mark'a diyor.

Mark katie'nin ne dediğini duyuyor. Onu daha da tatmak istiyorum yapar işitme. O etrafında ulaşır ve vibratör dışarı çeker. O onun suları kaplı olduğunu görür. Tüm tatlılığını tatmak istiyor. O lanet vibratör onu yeterince uzun sürdü. Şimdi biraz yalama zamanı. Mark ağzını aşağı ve etrafında hareket ettirir. O çeker ona outer dudaklar apart olarak onları alabildiği kadar geniş. Onları ayrı tutmak istiyor ve onları bu şekilde tutacak bir şey biliyor. Ağzını uzaklaştırır ve masasına doğru yürür. Çekmeceyi açar ve ulaşır için. İki mandal tutuyor. Daha sonra çekmeceyi kapatır.

Katie arkasında Mark duyar. Neden olduğundan emin değil ama sadece onun olduğunu biliyor. O sadece yakında onu yalamaya geri döneceğini umuyor boşalmak olabilir. Mark katie'ye geri dönüyor. Bacaklarının arasına giriyor. Dış dudaklarını tekrar geniş açar. Bir clothespin alır ve dudaklarından birine yapışır. Sonra diğer alır clothespin ve diğerine yapışır. Bu onların dilini açık tutar. Geri duruyor ve katie'nin kedisine bakıyor. Dudaklarını açık tutan clothespins görmek ona çok uyandırıyor. O çok sapıkça ve onu seviyor. Katie, Mark'ın dış dudaklarına bir şey koyduğunu hissettiğinde nefes nefese kaldı. Onu tamamen ağzına maruz bırakarak onları ayrı tuttuklarını hissedebilir. O değil tabii ki dış dudaklarında ne var, ama öğrenmek üzere.

"Mark, dış dudaklarımda ne var?"Katie sorar.

?Peki bebek onlar clothespins vardır. Dudaklarını ayırıyorlar. Yapmak herhangi bir zarar verdiler mi?"Mark diyor.

?Hayır. Aslında iyi hissediyorlar."Katie diyor.

Mark cevap vermeyi düşünüyor ama fikrini değiştiriyor. Onu kedi sadece çok sulu görünüyor şimdi o sadece istiyor yalamak. Mark eğilir ve katie'nin klitorisini son derece sert yalamaya başlar. Onu fuck böylece onu yakında cum istiyor. Katie Mark tekrar klitorisini yalama hissediyor ve çok iyi hissettiriyor. Orgazm yapar hızlandırmak. Onun diline boşalmak için hazırlanıyor.

"Yakında bebeğim boşalmak için gidiyorum."Katie diyor.

Mark tamamen onu kedi tadı istiyor. Bu yüzden onun klitoris kapalı dilini taşır ve içine yapışır onun deliği. O hızlı ve sert onun diliyle onu kedi lanet başlar. Onun ağzına koşarken onun suları tadı. Katie ellerini alır ve Mark'ın saçından geçirir. O olduğunu yani hazır için boşalmak. Zevk inşa edilmiştir ve o patlamaya hazır. Katie Mark onun diliyle onu fuckhole fuck hissedebilirsiniz. Çok uzun ve inanılmaz derecede iyi hissettiriyor.

Mark yalama artırır ve onun diliyle lanet. Onun horoz onlar 10 boyutları Çok küçük gibi pantolonunu hissediyorum şimdi çok zor. O cum böylece yakında onu becermek zorunda. Nne hale gelmişsin onu ve onun dilini hareket ediyor. O sonra dilini yukarı doğru hareket ettirir ve klitorisine odaklanır. Klitorisini süper hızlı yalıyor. Dili incinmeye başlar ama umursamaz. Boşalana kadar durmayacak.

Katie orgazm geliyor hissediyor elbette şimdi. Gözlerini kapatır ve renkleri görmeye başlar. Sonra farkına varmadan, gelmeye başlar.

"Geliyorum, Mark. Evet, oh evet. Mark, tadına bak. Beni kenara itin geri kalanı yol bebeğim."Katie diyor.

Mark, Katie'nin klitorisini olabildiğince hızlı yalıyor. Titremeye başladığını hissedebiliyor.

"Ohhhhhhh mmmmmyyyyyy gooooooddddddddd! Mark Mark! Oh Mark!"Katie haykırıyor.

İşaretli katie'nin adını söylediğini duyar. Bu onu acıyı unutturur ve bu orgazm ile ona yardım etmeye konsantre olur. Katie çok sert sallar ve yüksek sesle bağırır. Şimdi bu oda çok memnun ses geçirmez. Orgazm çok büyük. Daha önce hiç bu kadar zor geldiğini hatırlamıyor. Mark, boşalan gibi katie'nin kalçalarına kapılır. Onu tutmak istiyor. Klitorisini iki kez yalıyor.

Katie. on dakika boyunca Mark'ın adını haykırıyor. Sonra orgazmının azaldığını hissedebilir. Sonra tamamen gider. Mark tadı ve onun suları tüm yutar. O hissediyor ona orgazm subsiding ve sonra durdurma. Gelmeyi bitirdikten sonra ağzını çeker. O aşağı ulaşır ve dudaklarından clothespins çeker. Kanın onlara geri dönmesine izin veriyor. Katie gibi hafif bir yanma hissi hissediyor kan kedi dudaklarına geri akar. Ama çabuk gider.

Katie gözlerini açar ve Mark'a bakar. Onu öpmek istiyor. Böylece saç kendi ellerine alıyor ve tarafına koyar. Daha sonra bir tane alır ve onu tutması için tutar. Mark, katie'nin elini uzattığını görür ve elini ona koyar. Katie eline kapmak ve ona getiriyor. Gözlerini hazır kapatır öptü olsun. Mark katie'ye yaklaştı. O eğilir ve onun ağzına bitkiler.

Katie onu öper ve onu öper. Yaklaşık 10 dakika öpüşürler.
Katie sonra Mark'ın elini gidelim ve küçük görmek. Onun horoz pantolonunun içinden şişkin görebilirsiniz. Biraz rahatlamaya ihtiyacı olduğunu söyleyebilir. Katie elini aşağı ulaşır ve onun kasık boyunca fırçalar. O olduğunu amazed zaman o hissediyor nasıl zor. Bir an bile bir adamın Mark kadar sert olabileceğini düşünmedi.

"Oh bebeğim."Mark yumuşak diyor.

Onun horoz karşı elini duygu çok zarif. Rağmen sadece pantolonunun içinden ona dokunuyor.

"Bebeğim, lütfen sikimi çıkar ve em. Etrafında sıcak ağzını istiyorum."Mark yalvarır.

Katie Mark yalvarıyorum duyar ve rahatlatmak yardım etmek istiyor onu. Yani o kadar ulaşır ve pantolonunun üzerindeki düğmeye kapmak. O onları unbuttons ve sonra onları unzips. Mark, pantolonunun geri alındığı için çok memnun. O kadar azgın ki bekleyemez. O çeker onun pantolon hızlı bir şekilde kapalı ve yan onları atar. Katie ulaşır ve onun boksör külot aşağı çeker. Onun sert horoz onun önünde dışarı yaylar.

?Aaah. Bu çok daha iyi.? İşaretli diyor.

Katie'nin gözleri, horozunun ne kadar büyük olduğunu gördüğünde büyür. Sadece dokunmak zorunda. Eliyle uzanıyor. Elini etrafına doladı. Mark neredeyse hissettiği zaman bayılıyor Katie'nin eli horozunda. Çok küçük ve çok iyi hissettiriyor. Onu kötü bir şekilde vurmasını istiyor. Katie Mark'a bakıyor. Gözlerindeki zevki görebilir. O yavaş yavaş onun horoz okşayarak başlar. O küçük inliyor defalarca ağzından çıkıp duyar. Katie sonra biraz daha cesur olur. Bacaklarını üzengilerden çıkarır ve masaya oturur. Kalçalar tarafından Mark kapmak ve onu çeker ona doğru.

"Gel yanıma otur bebeğim."Katie diyor.

Mark masaya kalkar ve katie'nin yanında oturur. Onu neden kapattığını ya da nedenini sorduğundan emin değil. Ama gerçekten istiyor öğrenmek. Katie saçlarını bir kenara itiyor. Sonra eğilir ve ağzına onun horoz alır. Başını yumuşak bir şekilde emiyor.

"Oh Katie."Mark diyor.

Katie Mark'ın adını söylediğini duyuyor. O adının daha önce böyle şehvetli olduğunu hiç duymamıştım. Katie sonra onun horoz daha aşağı ağzını kayıyor. Ağzını ve boğazını rahatlatır. Başını yukarı ve aşağı hareket ettirmeye başlar, ona izin verir dudaklar başın üzerine kayar ve sonra tekrar aşağı iner.

Mark aşağı bakar ve katie'nin dudakları onun horoz üzerinde kayma olarak saatler. Manzara onun için çok güzel. Eğer o burada ağzına boşalmak olabilir tüm kendini kontrol etmesine izin ver. Ve bu arada o emiyor, bu sadece olabilir. Katie onu emme hızlandırır. O başını aşağı getiriyor ve ağzına onun horoz en alır. İstiyor hepsini almak için ama onun boyutunu görmek oldukça zor olabilir. Katie boğazını daha rahatlatır ve bir şekilde tüm horozunu ağzına alabilir. O berbat onu harder ve faster sahip onun cum tatmak için ani bir arzu.

"Aman Tanrım, Katie. Evet bebeğim. Bütün sikimi ağzına aldığına inanamıyorum. Keşke şu an ne kadar güzel göründüğünü görebilseydin. Ağzın sadece benim horoz çok iyi hissediyor. Lütfen durma."Mark diyor.

Katie Mark'ın dediğini duyuyor. Bu sadece şehvetini daha fazla yakıyor. Şimdi onun horoz emme içine büyük çaba koyar. Bu söylemek istediği bir şey, bu yüzden ağzını horozundan uzaklaştırıyor.

"Mark bebeğim, senin horoz ağzımda çok iyi tadı. Çok sert ve lezzetli. Sonsuza kadar sana oral seks yapabilirim. Ben zor olabilir beni becermeni bekle. Ama daha da önemlisi, ben pek bunu tadabilirsiniz böylece ağzımda cum için sabırsızlanıyorum."Katie diyor.

Katie sonra ağzına geri onun horoz aşağı bitkiler. O berbat hungrily onun horoz alt uzunluğu inme elini kullanarak. O canlılığı ve saf a** * * l şehvet ile üst yarısını berbat. Ağzından bir vakum yapar ve kafayı derinden emer. O can hardly bekleyin için ağzını adam cum ile dolu var. Mark'ın gözleri kapandı çünkü şu anda çok zevk alıyor. Katie çok iyi bir ibne. Sanki ağzı bunun için yapılmış gibi.
O yerleştirir onun Katie onun horoz onu iş yaparken arkasında eller ve aittir. Onun topları dışarı kaynatın ve onun horoz olsa çalıştırmak için cum başlangıç hissedebilirsiniz. Ona söylemesi gerektiğini düşünüyor. Ama o bulur o suskun. Katie mark'ın horoz daha berbat. Daha derin ve daha hızlı emdiğinden emin olur. Mark'a bakıyor ve gözlerinin kapalı olduğunu görebiliyor. Onun zevk içinde olduğunu söyleyebilir. O gülümsüyor ve onun horoz emme devam ediyor. Mark aniden o boşalmak üzere olduğunu Katie anlatmak için kelimeleri bulmak mümkün. Sadece onları çıkarmak zorunda.

"Katie, bebeğim. Boşalmak üzereyim. Hayır şimdi durduruyorum. Ben cum dolu bir ağız için hazır umuyoruz. Çünkü bunu elde edeceksin."Mark nefes nefese diyor.?

"Mmmm, bunun için hazırım bebeğim. Onu bana ver. Besle beni senin boşalmak."Katie diyor.

Mark biraz boğuk olmasına rağmen söylediklerini duyar. Kalçalarını istemsiz ileriye doğru itmeye başlar.

Katie sadece daha sert ve daha hızlı berbat. O opens ona ağız geniş için onun cum.

?Oh siktir. Geliyorum! Katie, Oh Katie!"Mark diyor.

Bu sözler söylenir söylenmez, katie'nin ağzı sıcak bir cum patlamasıyla karşılanır. Onu yutar ve emmeye devam eder. O cum çıkıp yardım eli ile sert onun horoz vuruş. Mark'ın cum katie'nin ağzına büyük atakları çıkar. Yuttuğunu hissedebiliyor. Her şey o kadar iyi ki açamıyor gözleri. Onları kapalı tutmalı.

"Oh evet bebeğim. Sen sürtük gibi benim cum yutmak. Oh Tanrım Evet. Benim cum tadı nasıl sevdiğini biliyorum. Tam bir sürtüksün. Sen benim sürtüğümsün!? İşaretli diyor.

Katie boğazını Aşağı Mark cum yutma devam ediyor. Yaklaşık 5 dakika boyunca boşalan ve sonra durur. O aslında onu sallamak ve bazı kekeme yapar o kadar zor cums. Ne zaman Katie bilir Mark'ın yaptığından emin ol, ağzını çeker. Onun cum herhangi dışarı dökmek vermedi emin olmak için eliyle ağzını mendil. Mark kendini besteliyor ve Katie'ye bakıyor. İnanamıyorum o bu inanılmaz güzel melek böyle bir horoz emmek için nasıl bilebilirdi. Bunu nerden öğrendin mi? Okulda falan mı? 18 yaşından büyük olamaz. Nasıl öğrendiğini merak ediyor. bu ve onun yaşı hakkında.

"Kaç yaşındasın tatlım? Sanırım 18 yaşındasın. Ve lütfen bana böyle bir aleti nasıl emeceğini nereden öğrendiğini söyle."Mark diyor.

Sonunda Katie kıkırdıyor deyim. Nasıl o da bir oral seks verdi sadece ikinci adam olduğunu açıklamak için gidiyor. Bugünden önce bunu nasıl yapacağından bile emin değildi.

"Eh, Mark ben aslında 19. Ve horoz emme şey gelince, ben hiçbir yerde öğrenmedim. Aslında benim de verdiğim ikinci adam sensin. Bugünden önce, nasıl verileceğini bile bilmiyordum."Katie diyor.

?Beni kandırmalısın! Bunu nasıl yapacağını hiç bilmiyor muydun? Cehennem bebeğim bir profesyonel gibi horoz emmek!"Mark diyor.

Katie biraz allık yapar işitme. Nasıl bir şey alacağından emin değil hiç kimse ona bunu söylemediğinden beri böyle bir iltifat.

"Aww, bebeği kızartıyor musun?"Mark diyor.

Bütün bunlara pratik bir bakire olduğuna gerçekten inanamıyor. O sadece öyle harika.

?Evet bebeğim kızarıyorum. Daha önce hiç böyle bir iltifat etmemiştim."Katie diyor.

?Bana kaç yaşında olduğumu sorduğunuzdan, sizin için de aynısını yapacağım. Kaç yaşındasın Mark?? Katie diyor.

"Ben 22 bebeğim."Mark diyor.

?Eh, bunu yapabilecek ilk kişi olduğum için mutluyum. Ama sana iltifat etmekten başka yapmak istediğim bir şey daha var.? Mark diyor.

"Oh evet? Ne oldu, bebeğim?"Katie sorar.

?Bunca."Mark diyor.

Mark eğilir ve sert ağız Katie öper. Öpücük o kadar tutkulu ki Katie'nin geri düşmesine neden oluyor. Mark, katie'yi yeterince uzun süre öpmeyi bırakıyor, böylece kendini masaya ayarlayabiliyor. Katie masaya geri yatıyor ve bacaklarını Yukarı getiriyor. Üzengilerin orada olduğunu biliyor ama istemiyor onları kullanın. Mark sonra masadan kalkıyor. Masanın sonuna kadar yürür ve üzengileri uzaklaştırır. O aşağı bakar ve o sadece birkaç dakika önce geldi rağmen o hala zor olduğunu fark eder her zamanki gibi. Daha sonra vücudunu öpmeye başlar.

"Oh Mark. Güzel bebek geliyor."Katie haykırıyor.

?Eğer bu iyi hissettiriyor düşünüyorsanız bebek sadece seni sikmek kadar bekleyin.? İşaretli diyor.

"Ooh Mark. Sabırsızlıkla bekliyorum. Benim kedi senin için ağrıyor."Katie diyor.

Mark vücudunu öpmeye devam ediyor. Bacaklarını ve kalçalarını öper. O reaches ona kedi ve o çeker dudakları biraz ayrı. Onun dilini alır ve onu klitoris biraz yalamak verir.

"Ooh Mark."Katie haykırıyor.

Mark onu kedi dudakları gidelim ve vücudu üzerinde daha fazla yukarı hareket eder. Karnını öper ve sonra göğüsleri. O ağzına her meme alır ve biraz onları berbat. Katie aşağı bakar ve onun meme emmek gibi Mark saatler. Bunu çok heyecan verici buluyor. Ama elbette yaptığı her şey onu çok uyandırıyor. Şu anda, muhtemelen onu kapatabilecek hiçbir şey yapamaz. Mark, Katie'nin göğüslerini emmeyi bırakıyor ve ağzını hareket ettiriyor dudaklarına kadar. O üstüne ve onun arasında vücudunu yerleşir gibi Katie öpüşme başlar.

Katie öper Mark geri onun üstüne vücudunu yerleşmek onu duygu. O becerdin olmak için çok hazır. İşaretli Katie öpüşme durur ve gözlerinin içine bakar. Sonra elini aşağı taşır ve onu kedi ile onun horoz hatları. Onu becermenin zamanı geldi. İkisi de kötü istiyor. Katie onu kedi getiriyor ve yardımcı olur Ayırmak. Mark sonra Katie kedi içine onun horoz slaytlar.

"Aman Tanrım Mark!"Katie haykırıyor.

"Oh Katie. Çok sıkısın. Bu zaman içinde en iyi sikikleri biri olacak.? İşaretli diyor.

Mark sonra Katie kedi ve dışarı onun horoz hareket başlar. O yavaş başlar ama hemen hızını alır. Onu kedi ne kadar sıkı üzerinde alamıyorum. Katie bacaklarını alır ve onları getirir. O adam derin gittiğinde çok iyi hissediyor çünkü bu pozisyonda becerdin olmak seviyor. Mark, katie'nin bacaklarını kaldırdığını ve bunun için gittiğini hissediyor. Sert horoz vurma başlar ve onu kedi dışarı.

"Mark, Oh Mark! Evet bebeğim, sert sik beni. Evet oh Tanrım Evet!"Katie haykırıyor.

Katie kollarını alır ve Mark'ın arkasına sarar. O verir gibi o sevgili yaşam için tutar onun hayatının sikişi. Mark, katie'nin kollarını sardığını hissediyor. Ona sıkıca tuttuğunu söyleyebilir. Bunu yapmasını umuyordu. O yapıyor o kadar mutlu bu. Mark kollarını alır ve yukarı ulaşır. Katie'yi omuzlarından tutuyor. Sonra büyük bir jackhammer gibi onu kedi vurma başlar. Onun horoz üzerine Katie kedi kavrama hissedebilirsiniz. Yapabilir mi diye merak ediyor onu kedi sıkı olun. Sormanın acıtmayacağını düşünüyor.

"Bebeğim, kedi kaslarını sık. Onları olabildiğince sıkı yap."Mark diyor.

"Tamam bebeğim."Katie diyor.

Katie sonra başlar kedi kaslarını olabildiğince sıkıyor. Onu kedi anlamıyla Mark horoz yutar gibi nasıl hissettiğini seviyor.

"Oh evet bebeğim. İşte bu."Mark diyor.

Mark vurma devam ediyor Katie'nin kedisi sert. Ne kadar geciktiği umurunda değil. Ya da bu onun kızı değil. Şu anda tek umursadığı bu cutie'yi sikmek.

"Mark, daha sert sik beni!"Katie ağlıyor çıkmış.

Mark daha sert Katie lanet başlar. Nasıl yaptığını bilmiyor. Sanki ani bir ekstra enerji patlaması ortaya çıktı ve kendini horozuna uçurdu. Mark orgazm hissediyorum geliyor. Katie'nin onunla boşalmasını istiyor. Bu yüzden onun bazı vurma yavaşlatır.

"Gelecek bebeğe yaklaşıyor musun? Çünkü öyleyim."Mark sorar.

Katie orgazm geliyor hissedebilirsiniz. Sert ve daha hızlı Mark onu sikiyor, daha hızlı geliyor.

?Oh evet ben."Kate diyor.

Mark, katie'nin kedisini tekrar sertçe vurmaya başlar. 15 dakika böyle sikişiyorlar. Tablo gibi gıcırdıyor çılgın ve ter bedenleri de aşağıya damlıyor. Sonra ikisi de farkına varmadan, orgazmları üzerlerinde. Mike katie'nin tatlı içine patlamaya hazır horoz dışarı dökülen sıcak cum hissedebilirsiniz sıcak kedi. Katie kendi orgazm geliyor hissedebilirsiniz. O saniye saniye bina hissedebilirsiniz. Gözlerini kapatır ve şu anda kendini kaybetmesine izin verir.

"Geliyorum bebeğim. Geliyor musun?? Mark sorar.

"Evet bebeğim, ben de geliyorum. Oh Mark. Seni seviyorum ben."Katie diyor.

"Ben de seni seviyorum Katie."Mark diyor.

Mark sonra eğilir ve tutkuyla Katie öper. Katie öper İkisi de bir araya gelmeye başladıkça tutkuyla işaretleyin. Katie öpücüğü kırar çünkü çığlık atmak zorunda.

"Oh Mark! Evet, bebeğim! Çok sert geliyorum! Evet, beni boşaltıyorsun. Ne. Özelliği kullanın."Katie çığlık atıyor.

"Oh Katie ben de geliyorum. Sen beni bu cum iterek ve ben geri tutmak için gitmiyorum. Evet bebeğim. Arrggghhhh. Aaaahhhhh."Mark çığlık atıyor.

Mark'ın cum tamamen Katie kedi doldurur. Hamile olup olmayacağını merak ediyor. Eğer yaparsa, o zaman sadece doktoru olmak zorunda kalacak. Mark son bir kez Katie içinde onun horoz koymaz. Sonra durur ve sadece katie'nin üstüne yatıyor ve onun içine girmeyi bitiriyor. Katie'nin orgazmı azalıyor. O onun üstüne Mark ile orada yatıyor ve o onun içine geliyor bitirir gibi sadece onu tutar. Kısa sürede Mark geliyor durur gibi, o eğilir ve ağız Katie öper. Bu sefer öpücük yumuşak ve sevecen. Katie öper gibi yumuşak ve sevgi dolu Mark geri.

Mark sonra Katie onun horoz çeker ve ayağa kalkar. Tuvalete doğru yürüyor. Tuvalete girer, ışığı açar ve kendini temizler. Katie masadan kalkar ve bornozunu almak için tuvalete doğru yürür. O banyoya ulaşır ve içeri girer. Daha sonra Mark'a bakar ve gülümser. Mark ona gülümsüyor. Kendini temizler ve sonra elbisesini alır. Cübbeyi takıp bağlıyor. Onu getiriyor arm ve ne zaman ne olduğuna bakar. 2: 15 olduğunu fark ediyor. 11:00'de hastaneye geldi. 4 ½ saat burada. O vardı fark etmedi çok geç oldu.

"Gerçekten geç oldu. Ben gitsem iyi olacak. Kimse benim için endişelenmeye başlamadan önce. Beni mi arayacaksın?"Katie diyor.

"Evet geç oldu. Tabii bebeğim, seni ararım. Ne senin telefon numarası mı?"Mark diyor.

?Bu (218) 555-7901."Katie diyor.

Mark Katie yakın yürür ve onun önünde duruyor. İkisi arasında boşluk yok.

?İyi. Ben seni gerçekten seviyorum, sadece bunu söylemiyordum."Mark diyor.

"Ben de seni seviyorum Mark."Katie diyor.

Katie sonra dudaklarında yumuşak işareti öper. Mark katie'yi öper. Katie. sonra banyodan çıkar. Kapıya doğru yürür ve kilidini açar. Daha sonra açar ve koridordan bekleme odasına doğru yürür. Mark banyodan çıkar ve sadece duruyor oralarda. Sessiz bir gözyaşı yeni sevgilisi için çalışır yanağını aşağı. Kendini zaten onu özlüyor buluyor. Katie koridorda yürüyor. Sessiz bir gözyaşı da yanağından aşağı akar. Kendini zaten kayıp bulur İşaretli. Ancak, şu anda onu düşünemez. İyi olduğundan emin olmak için Jake'i kontrol etmeli.

Bekleme odasına ulaşır ve Jake'i bir sandalyede görür. Kafasını bir yaslanmış duvar ve o uykuda olduğunu görebilirsiniz. Uyurken onu rahatsız etmekten nefret eder. Ancak, her ikisi de uygun dinlenme böylece bir motel odası almak zorunda olduğunu bilir. Katie yavaş yürür Jake için. Ona ulaşır ve ağzına bir öpücük dikerek eğilir. Öpücük Jake'i uyandırır.
?Merhaba bebeğim. Çok endişelendim ve o kadar geç oldu ki uykuya daldım."Jake dedi.

?Nasıl yaptı her şey gitmek? Her şey yolunda mı?"Jake sorar.

?Evet, öyle düşünüyorum. Hamile değilim ki bu iyi."Katie diyor.

?Tanrıya şükürler olsun. O piçininkine sahip olmandan nefret ediyorum. bekleme odası gerçekten boş. Sadece ikimiz buradayız. Saat kaç zaten?"Jake diyor.

Katie saatine bakıyor.

Katie,? saat 2:30 " diyor.

?Vay canına. Gerçekten geç oldu. Ve ben bizi eve geri götürmek için çok yorgunum."Jake diyor.

?Pekala, merak etme. Bizi bir otele götüreceğim."Katie diyor.

"Emin misin bebeğim? Çok yorgun olmadığını mı?? Jake soruyor.
?Ah iyiyim. Ben sürebilirim. Buradan gidelim."Katie diyor.

"Tamam bebeğim. Bana iyi geliyor."Jake diyor.

Mark elbiselerini geri koyar ve ofisten çıkar. O katie'nin hala burada olup olmadığını merak ediyor. Onu tekrar görmek için can atıyor ve en azından ona iyi geceler öpücüğü verebiliyor. Jake sandalyeden kalkar ve Katie'ye doğru yürür. Sadece seviştiği hakkında hiçbir fikri yok başka bir adama. Mark için gözlerinde gösterdi şehvet huzurlu bir görünüm ile değiştirildi.

Jake Katie'nin gözlerine bakıyor. Ne kadar huzurlu ve sakin göründüğünü görebilir. Onu görmek onu memnun bu şekilde. Onu çok üzgün ve ağlarken gördüğünde onu rahatsız etti. Bu onu içeriden çok üzdü. Ama şimdi ondan önce Katie ayakta görmekten mutluluk ile üzüntü yerini aldı. Katie ulaşır dışarı ve Jake'in elini tutuyor. Bekleme odasından çift kapılara doğru birlikte yürümeye başlarlar. Mark koridorda yürüyor. Sevgilisini Katie'yi onunla gördüğünde izlerini bırakıyor erkek arkadaşı Jake. Ona koşup onu durdurmak istiyor. Yapamaz ama biliyor. Gitmesine izin vermek zorunda.

Katie Jake ile yürürken etrafında döner ve Mark orada ayakta görür koridor onun yönüne doğru bakıyor. Yaptıkları her şeyi hatırlıyor ve nefesini kesiyor. Tekrar İşareti görebiliyordu bir yolunu düşünmeye başladı, sadece ona iyi geceler vermek öpmek.

Düşünebileceği tek plan bir bahane uydurmak. Jake'e tuvalete gitmesi gerektiğini ve muhtemelen onu beklemek için oturması gerektiğini söyleyecektir. Sonra yürümeyecek banyoya doğru. O Jake onu yakalamak ve birlikte işaretlemek eyeshot olmadığını gördüğünde, o ona kadar koşmak ve onu öpecek.

"Jake, tuvalete gitmem gerek. Sakıncası yoksa bekliyorum benim için mi?"Katie diyor.

"Hayır, sakıncası olmaz bebeğim. Devam et."Jake diyor.

?İyi. Çabuk olacağım."Katie diyor.

Katie sonra eğilir ve Jake'in yanağına bir öpücük bitkiler. O elini gidelim ve tuvalete doğru yürümeye başlar. Jake gider ve bir sandalyeye oturur. Katie muhtemelen gitti emin olduğunda tekrar tuvalete gitmek zorunda neden merak ediyor doktorun ofisi. Ama onu sorgulamayacak.

Katie Jake uzaklaşır ve tuvalete doğru gider olarak Mark saatler. Şimdi onu öpmenin bir yolu olmadığını düşünmeye başlar. Jake'in muhtemelen peşinden gideceğini görmek. Katie tuvalete doğru yürümeye devam ediyor. Hem onun hem de Mark'ın Jake tarafından görülemeyeceğinden emin olana kadar bekler. Sonra doğru yürümeye başlar İşaretli.

Mark arkanı dönüp katie'nin ona doğru yürüdüğünü görünce doktorunun ofisine geri dönmek üzere. Onun bir şansı olduğunu fark ettiğinde yüzünde bir gülümseme belirir onu öpmeye başladı. Katie Mark'a doğru daha hızlı yürür. Onu tekrar öpmek istiyor. O güçlü dudakların onu taşıdığını hissetmek istiyor. Mark'ın yapabileceği tek şey Katie'yi ona yaklaşırken izlemek. Yürüyor olabilir ama ona yüzüyor gibi görünüyor. Onu tatlı öpücüklerinden biriyle selamlamak için geri gelen yüzen bir melek.

Sonunda ulaşana kadar Katie daha hızlı yürür İşaretli. Kollarını alır ve omuzlarının etrafında kayar. Mark, katie'nin kollarını omuzlarına sardığını hissediyor. Kollarını alır ve beline sarar. Sonra onu ona doğru çeker ve dudaklarında bir öpücük bitkiler. Katie Mark beline kollarını kayma ve onu öpmek hissediyor. Onu sert bir şekilde öper, dilinin kaymasına ve dudakları boyunca açılmasına izin verir. İşaretli katie'nin dilini hissediyor ve onu almak için ağzını açıyor. Dilini dışarı kayma ve ağzına kayma sağlar.

Katie, Mark'ın ağzının açıldığını ve dilinin ağzına kaydığını hissediyor. Kayıyor dilini ağzına. Fransız öpücüğüne tutkuyla başlarlar. Öpüşürken her zaman kayboluyor. Katie neredeyse kendini tamamen kaybolmasına izin veriyor. Ama sonra Jake hatırlar ve o olduğunu bilir Mark'ı öpmeyi bırak. O ağzından dilini çeker ve onun uzak dudaklarını çeker. Mark, katie'nin dilini ve dudaklarını onun dilinden uzaklaştırdığını hissediyor. Dilini ağzından kaymasına izin veriyor ve o onu öpmeyi bırak. Geç olduğunu ve Katie'nin biraz uyuması gerektiğini biliyor. Ayrılıyorlar ve Katie kollarının yanına düşmesine izin veriyor. Mark da onunla aynı şeyi yapıyor.

"Vay, ne iyi geceler öpmek."Mark diyor.

?Evet. Vay haklı."Katie diyor.

"İyi Geceler Katie."Mark diyor.

"İyi Geceler Mark."Katie diyor.

Katie sonra döner ve Mark uzaklaşmaya başlar. O en yakın kadın banyosunu bulur ve ona doğru yürür. Mark orada sadece o ve Katie sadece paylaşılan öpücük reveling duruyor. Ağzı hala dudaklarının dokunuşundan sızlıyor. Sonra işaretle doktorunun ofisine doğru yürür. Gerçekten geç olduğunu ve biraz uyuyabilmesi için evine dönmesi gerektiğini biliyor.

(Chp'den hoşlanıyorsanız. 3, CHP için bizi izlemeye devam edin. 4!)
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
bir, gece, sıcak

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum Jump


Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:29.Tüm Haklari Saklidir inderal.Online
Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
ankara escort ankara escort ankara escort bayan escort ankara çankaya escort kızılay escort gaziantep escort bayan gaziantep escortcortsankara.com/ad-category/ankara-escort/" rel="dofollow" title="ankara eskort">ankara eskort adana escort escort eryaman eryaman escort